logo
Smart Spor HD
Paylaş:
20 Şubat 2019 Çarşamba 10:38:06
tenis
10:23Go Soeda - Oriol Roca BatallaCanlı
tenis
10:14Kevin King - Ze ZhangCanlı
tenis
10:05Brady, Jenn - Kvitova, PetCanlı
tenis
08:44Minnen, Gre - En Shuo LianCanlı
tenis
08:16Laaksonen, - Kuzmanov, DiCanlı
tenis
07:49De Bakker, - Nedovyesov,Canlı
diğer
11:00Skaarup Ras - Li-Wei Po/Ko
diğer
11:00Stoeva, G/S - Haris, D D/K
diğer
11:10Ali Saleh, - Saha, Sourav
futbol
11:30Indonesia U - Malaysia U22
tenis
11:30Robin Anderson - Marina Melnikova
diğer
11:40Chi-Lin Wan - Chew, P/Chew
diğer
11:40Bolotova, E - Birch, C/Smi
diğer
11:50Franco, Car - Chtchetinine
tenis
12:00Brancaccio, - Halys, Quent
diğer
12:20Boe, M/Moge - Molares, J/A
diğer
12:20Popov, C/Po - Garaga, K P/
diğer
12:30Moscoso, He - Gorak, Danie
diğer
13:00Seoul GS Ca - Daejeon Kore
diğer
13:00Galatasaray - Arhavi Beled
diğer
13:00Hyundai Hil - IBK Altos Vo
diğer
13:00So Yeong Ki - Delrue, D/Pa
diğer
13:00Briggs, P/M - Sze Fei Goh/
diğer
13:00Gilbert, Da - O'Sullivan,
diğer
13:00Walden, Ric - Cahill, Jame
tenis
13:00Arn, Greta - Alexandrova,
tenis
13:00Barthel, Mo - Begu, Irina-
diğer
13:40Søby, R/Bøj - Shuo Yun Sun
diğer
13:40Kolding, M - Jhe-Huei Lee
diğer
13:50Franco, Car - Saha, Sourav
tenis
14:00Marcora, Ro - Safwat, Moha
tenis
14:00Bachinger, - Darcis, Stev
tenis
14:15Petkovic, A - Potapova, An
tenis
14:15Marketa Vondrousova - Georgina Garcia-Perez
diğer
14:20Dandu, P/Sa - Xiaohan Yu/T
diğer
14:30Moscoso, He - Chtchetinine
futbol
14:30Cambodia U2 - Myanmar U22
diğer
15:00Fankhauser, - Lefel, E/Tra
diğer
15:00Arjun, M R/ - Won Ho Kim/S
diğer
15:10Gorak, Dani - Rolland, Jul
tenis
15:30De Greef, A - Petrovic, Da
tenis
15:30Alison Van Uytvanck - Vera Zvonareva
tenis
16:00Gulbis, Ern - Humbert, Ugo
tenis
16:15Larsson/Flipkens - Broady/Sanders
diğer
16:20Hartawan, R - Brittney Tam
diğer
16:20Axelsen, Vi - Chia Hung Lu
diğer
16:30Ali Saleh, - Rolland, Jul
tenis
16:40Melzer/Oswald - Berrettini/Bolelli
diğer
17:00Uralochka N - Eczac?ba?? V
diğer
17:00Agrey, Mugd - De Visch Eij
diğer
17:00Parupalli, - Wing Ki Vinc
tenis
17:00Donskoy, Ev - Zapata Miral
diğer
17:10Moscoso, He - Saha, Sourav
tenis
17:20Mikhail Kukushkin - Denis Shapovalov
diğer
17:30Holt, Micha - Swail, Joe
diğer
17:30Wilson, Kyr - Chen Feilong
tenis
17:30Moore/Panova - Blinkova/Potapova
diğer
17:40Peñalver, L - Verma, Soura
diğer
17:40Kjærsfeldt, - Kosetskaya,
diğer
18:20Abian, Pabl - Schaefer, Ka
diğer
18:20Mainaky, Ly - Xiaoxin Chen
diğer
19:00Fenerbahce - Dynamo Mosco
diğer
19:00Maritza Plo - Beziers Voll
diğer
19:00Saensomboon - Popov, Toma
diğer
19:00Xuan Deng - Gilmour, Kir
tenis
19:00Stollar, Fa - Brengle, Mad
tenis
19:00Begemann, A - Chardy, J/Ma
diğer
19:30Tatran Pres - ?elezni?ar 1
diğer
20:00VCO Berlin - EnBW TV Rott
tenis
20:15Cirstea, So - Krunic, Alek
diğer
20:30CSM Buchare - Chemik Polic
diğer
21:00Rhein-Necka - KS Vive Taur
diğer
21:00IFK Kristia - Alingsås HK
diğer
21:00Allianz Vol - Vakifbank SK
futbol
21:00Bordeaux - Guingamp
tenis
21:00Tsitsipas, - Hurkacz, Hub
diğer
21:00IK Sävehof - Redbergslids
diğer
21:30Grizzly Ada - Augsburger P
diğer
21:30Berlin Recy - Hypo Tirol A
tenis
21:30Pauline Parmentier - Tereza Smitkova
diğer
22:00Murphy, Sha - Stefanow, Ad
diğer
22:00Wilson, Gar - White, Jimmy
diğer
22:30Pallavolo S - Imoco Volley
tenis
22:30Gojowczyk, - Simon, Gille
futbol
23:00Paris Saint-Germain F.C. - Montpellier HSC
futbol
23:00Atletico Madrid - Juventus (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Schalke 04 - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
diğer
03:30Detroit Red - Chicago Blac
diğer
04:30Colorado Av - Winnipeg Jet
diğer
05:30Calgary Fla - New York Isl
diğer
06:00Vegas Golde - Boston Bruin
basketbol
20:00CSKA Moscow - Herbalife Gr
basketbol
20:30Anadolu Efes S.K. - Olympiacos SFP Pireus
basketbol
20:30Anadolu Efes - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:55Zenit - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
diğer
21:00TSV Burgdor - Füchse Berli
basketbol
22:45AX Armani E - Maccabi Tel
futbol
23:00Benfica - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
23:00FC Barcelon - Kirolbet Bas
diğer
03:00Pittsburgh - San José Sha
diğer
03:00New York City FC - Minnesota United FC
diğer
03:00Florida Pan - Carolina Hur
diğer
03:00Toronto Map - Washington C
diğer
03:00New Jersey - Ottawa Senat
basketbol
03:00Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Miami Heat
diğer
03:30Tampa Bay L - Buffalo Sabr
diğer
03:30Montreal Ca - Philadelphia
basketbol
03:30Brooklyn Nets - Portland Trail blazers
diğer
04:00Nashville P - Los Angeles
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Boston Celtics
diğer
04:30Dallas Star - St Louis Blu
diğer
05:00Edmonton Oi - New York Isl
diğer
06:00Vancouver C - Arizona Coyo
basketbol
06:30Golden State Warriors - Sacramento Kings
basketbol
06:30Los Angeles Lakers - Houston Rockets
basketbol
06:30LA Lakers - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
11:50Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
19:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Arka Gdynia - Piast Gliwice
futbol
20:00FC Slovan Liberec - Dukla Prague
basketbol
20:15Darüşşafaka S.K. - Fenerbahçe
basketbol
20:15Darüşşafaka - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:301. FC Union - Arminia Biel
futbol
20:30Greuther Furth - 1. FC Heidenheim
futbol
20:30Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Dijon FCO - AS Saint-Étienne
futbol
21:00ACS Sepsi O - Viitorul Con
futbol
21:00AaB Fodbold - SønderjyskE
basketbol
21:00?algiris Ka - Budu?nost Po
futbol
21:30LASK Linz - Austriya Wien
futbol
22:00Troyes AC - Le Havre AC
futbol
22:00Orleans - Sochaux
futbol
22:00AS Béziers - LB Châteauroux
futbol
22:00FC Red Star Saint-Ouen - Valenciennes AFC
futbol
22:00Brest - Grenoble
futbol
22:00S.C. Braga - C.F. Os Belenenses
futbol
22:00AC Ajaccio - AJ Auxerre
futbol
22:00AS Nancy - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00VVV-Venlo - Heracles Almelo
futbol
22:00Clermont Foot - FC Lorient
futbol
22:00SC Cambuur - FC Dordrecht
futbol
22:00FC Twente - FC Eindhoven
futbol
22:00RKC Waalwijk - FC Volendam
futbol
22:00SC Telstar - AFC Ajax II
futbol
22:00N.E.C. - Almere City FC
futbol
22:00FC Den Bosch - MVV Maastricht
basketbol
22:00Panathinaikos B.C. - BC Khimki
futbol
22:30Werder Вremen - VfB Stuttgart
futbol
22:30Korona Kielce - Pogoń Szczecin
futbol
22:30K.A.A. Gent - Standard Liège
futbol
22:30A.C. Milan - Empoli F.C.
futbol
22:45UC Dublin - Bohemians Du
futbol
22:45Cardiff City - Watford
futbol
22:45Sligo Rovers F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
22:45West Ham - Fulham (S SPORT HD)
futbol
23:00Hellas Verona F.C. - U.S. Salernitana 1919
futbol
23:00RCD Espanyol - SD Huesca
basketbol
23:00Real Madrid Baloncesto - FC Bayern Munich
futbol
00:15C.D. Tondela - F.C. Porto
basketbol
03:00Toronto Raptors - SA Spurs (S SPORT HD)
futbol
13:30Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:30Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Carpi F.C. 1909 - Spezia Calcio
futbol
17:00Pescara - Padova
futbol
17:00Brescia Calcio - F.C. Krotone
futbol
17:00A.S. Cittadella - U.S. Lecce
futbol
17:00U.S. Cremonese - Ascoli Calcio 1898
futbol
17:00Perugia - Cosenza
futbol
18:00Bournemouth - Wolves (S SPORT HD)
futbol
19:00M.Başakşehir - Bursaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00K.A.S. Eupen - S.V. Zulte Waregem
futbol
20:00Foggia Calcio - Benevento Calcio
futbol
20:30Leicester - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
22:00Waasland-Beveren - K.V. Kortrijk
futbol
22:00Cercle Brugge K.S.V. - K.V. Oostende
futbol
22:30Royal Excel - Lokeren
basketbol
04:30GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
12:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Ankaragücü - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Giresunspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30K.Karabükspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Konyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Denizlispor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
16:30Hatay BB - Çukurova Basket (Tivibu Spor HD)
futbol
17:05Manchester Utd. - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Galatasaray - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
23:30Toronto Raptors - Orlando Magic (S SPORT HD)
basketbol
04:00NO Pelicans - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:45Cardiff City - Everton (S SPORT HD)
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
23:00Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
11:30Indonesia U - Malaysia U22
futbol
14:30Cambodia U2 - Myanmar U22
futbol
21:00Bordeaux - Guingamp
futbol
23:00Paris Saint-Germain F.C. - Montpellier HSC
futbol
23:00Atletico Madrid - Juventus (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Schalke 04 - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:55Zenit - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Benfica - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
11:50Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
19:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Arka Gdynia - Piast Gliwice
futbol
20:00FC Slovan Liberec - Dukla Prague
futbol
20:301. FC Union - Arminia Biel
futbol
20:30Greuther Furth - 1. FC Heidenheim
futbol
20:30Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Dijon FCO - AS Saint-Étienne
futbol
21:00ACS Sepsi O - Viitorul Con
futbol
21:00AaB Fodbold - SønderjyskE
futbol
21:30LASK Linz - Austriya Wien
futbol
22:00Troyes AC - Le Havre AC
futbol
22:00Orleans - Sochaux
futbol
22:00AS Béziers - LB Châteauroux
futbol
22:00FC Red Star Saint-Ouen - Valenciennes AFC
futbol
22:00Brest - Grenoble
futbol
22:00S.C. Braga - C.F. Os Belenenses
futbol
22:00AC Ajaccio - AJ Auxerre
futbol
22:00AS Nancy - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00VVV-Venlo - Heracles Almelo
futbol
22:00Clermont Foot - FC Lorient
futbol
22:00SC Cambuur - FC Dordrecht
futbol
22:00FC Twente - FC Eindhoven
futbol
22:00RKC Waalwijk - FC Volendam
futbol
22:00SC Telstar - AFC Ajax II
futbol
22:00N.E.C. - Almere City FC
futbol
22:00FC Den Bosch - MVV Maastricht
futbol
22:30Werder Вremen - VfB Stuttgart
futbol
22:30Korona Kielce - Pogoń Szczecin
futbol
22:30K.A.A. Gent - Standard Liège
futbol
22:30A.C. Milan - Empoli F.C.
futbol
22:45UC Dublin - Bohemians Du
futbol
22:45Cardiff City - Watford
futbol
22:45Sligo Rovers F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
22:45West Ham - Fulham (S SPORT HD)
futbol
23:00Hellas Verona F.C. - U.S. Salernitana 1919
futbol
23:00RCD Espanyol - SD Huesca
futbol
00:15C.D. Tondela - F.C. Porto
futbol
13:30Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:30Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Carpi F.C. 1909 - Spezia Calcio
futbol
17:00Pescara - Padova
futbol
17:00Brescia Calcio - F.C. Krotone
futbol
17:00A.S. Cittadella - U.S. Lecce
futbol
17:00U.S. Cremonese - Ascoli Calcio 1898
futbol
17:00Perugia - Cosenza
futbol
18:00Bournemouth - Wolves (S SPORT HD)
futbol
19:00M.Başakşehir - Bursaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00K.A.S. Eupen - S.V. Zulte Waregem
futbol
20:00Foggia Calcio - Benevento Calcio
futbol
20:30Leicester - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
22:00Waasland-Beveren - K.V. Kortrijk
futbol
22:00Cercle Brugge K.S.V. - K.V. Oostende
futbol
22:30Royal Excel - Lokeren
futbol
12:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Ankaragücü - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Giresunspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30K.Karabükspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Konyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Denizlispor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:05Manchester Utd. - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Galatasaray - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Cardiff City - Everton (S SPORT HD)
futbol
23:00Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
diğer
11:00Skaarup Ras - Li-Wei Po/Ko
diğer
11:00Stoeva, G/S - Haris, D D/K
diğer
11:10Ali Saleh, - Saha, Sourav
diğer
11:40Chi-Lin Wan - Chew, P/Chew
diğer
11:40Bolotova, E - Birch, C/Smi
diğer
11:50Franco, Car - Chtchetinine
diğer
12:20Boe, M/Moge - Molares, J/A
diğer
12:20Popov, C/Po - Garaga, K P/
diğer
12:30Moscoso, He - Gorak, Danie
diğer
13:00Seoul GS Ca - Daejeon Kore
diğer
13:00Galatasaray - Arhavi Beled
diğer
13:00Hyundai Hil - IBK Altos Vo
diğer
13:00So Yeong Ki - Delrue, D/Pa
diğer
13:00Briggs, P/M - Sze Fei Goh/
diğer
13:00Gilbert, Da - O'Sullivan,
diğer
13:00Walden, Ric - Cahill, Jame
diğer
13:40Søby, R/Bøj - Shuo Yun Sun
diğer
13:40Kolding, M - Jhe-Huei Lee
diğer
13:50Franco, Car - Saha, Sourav
diğer
14:20Dandu, P/Sa - Xiaohan Yu/T
diğer
14:30Moscoso, He - Chtchetinine
diğer
15:00Fankhauser, - Lefel, E/Tra
diğer
15:00Arjun, M R/ - Won Ho Kim/S
diğer
15:10Gorak, Dani - Rolland, Jul
diğer
16:20Hartawan, R - Brittney Tam
diğer
16:20Axelsen, Vi - Chia Hung Lu
diğer
16:30Ali Saleh, - Rolland, Jul
diğer
17:00Uralochka N - Eczac?ba?? V
diğer
17:00Agrey, Mugd - De Visch Eij
diğer
17:00Parupalli, - Wing Ki Vinc
diğer
17:10Moscoso, He - Saha, Sourav
diğer
17:30Holt, Micha - Swail, Joe
diğer
17:30Wilson, Kyr - Chen Feilong
diğer
17:40Peñalver, L - Verma, Soura
diğer
17:40Kjærsfeldt, - Kosetskaya,
diğer
18:20Abian, Pabl - Schaefer, Ka
diğer
18:20Mainaky, Ly - Xiaoxin Chen
diğer
19:00Fenerbahce - Dynamo Mosco
diğer
19:00Maritza Plo - Beziers Voll
diğer
19:00Saensomboon - Popov, Toma
diğer
19:00Xuan Deng - Gilmour, Kir
diğer
19:30Tatran Pres - ?elezni?ar 1
diğer
20:00VCO Berlin - EnBW TV Rott
diğer
20:30CSM Buchare - Chemik Polic
diğer
21:00Rhein-Necka - KS Vive Taur
diğer
21:00IFK Kristia - Alingsås HK
diğer
21:00Allianz Vol - Vakifbank SK
diğer
21:00IK Sävehof - Redbergslids
diğer
21:30Grizzly Ada - Augsburger P
diğer
21:30Berlin Recy - Hypo Tirol A
diğer
22:00Murphy, Sha - Stefanow, Ad
diğer
22:00Wilson, Gar - White, Jimmy
diğer
22:30Pallavolo S - Imoco Volley
diğer
03:30Detroit Red - Chicago Blac
diğer
04:30Colorado Av - Winnipeg Jet
diğer
05:30Calgary Fla - New York Isl
diğer
06:00Vegas Golde - Boston Bruin
diğer
21:00TSV Burgdor - Füchse Berli
diğer
03:00Pittsburgh - San José Sha
diğer
03:00New York City FC - Minnesota United FC
diğer
03:00Florida Pan - Carolina Hur
diğer
03:00Toronto Map - Washington C
diğer
03:00New Jersey - Ottawa Senat
diğer
03:30Tampa Bay L - Buffalo Sabr
diğer
03:30Montreal Ca - Philadelphia
diğer
04:00Nashville P - Los Angeles
diğer
04:30Dallas Star - St Louis Blu
diğer
05:00Edmonton Oi - New York Isl
diğer
06:00Vancouver C - Arizona Coyo

Haberler