logo
Golden State Warriors - Los Angeles Clippers
Paylaş:
25 Nisan 2019 Perşembe 03:31:36
futbol
03:08Minnesota United FC - Los Angeles GalaxyCanlı
basketbol
03:00Houston Rockets - Utah JazzCanlı
tenis
02:55Kozlov, Ste - Sandgren, TeCanlı
futbol
02:38Columbus Crew - D.C. UnitedCanlı
futbol
02:38New England - Montreal ImpCanlı
diğer
02:30Washington Capitals - Carolina HurricanesCanlı
tenis
02:29Guinard, Ma - Brown, DustiCanlı
futbol
02:09New York City FC - Chicago Fire Soccer ClubCanlı
diğer
01:40Cincinnati - Atlanta BravCanlı
futbol
05:30Seattle Sounders FC - San Jose Earthquakes
basketbol
05:30Golden State Warriors - Los Angeles Clippers
tenis
06:00Pavlasek, A - Harris, Andr
tenis
06:00Shuyue Ma - Danielle Lao
tenis
06:00Thompson, J - Safranek, Va
tenis
06:00Nikola Milojevic - Akira Santillan
tenis
06:00En Shuo Liang - Zhaoxuan Yang
futbol
07:00Brisbane Roar - Adelaide United
tenis
07:15Ankita Raina - Kai-Lin Zhang
tenis
07:15Ying-Ying D - Cadantu, A/S
tenis
07:30Oliveira, G - Martin, Andr
tenis
08:00Patael, Ben - Clarke, Jay
tenis
08:30Rosca/Xu - Gumulya/Yu
tenis
08:40Ramanathan, - Uchida, Kaic
tenis
09:30Go Soeda - James Duckworth
tenis
10:00Shuai Zhang - Fang Ying Xun
tenis
11:00Kotov, Pave - Ymer, Mikael
tenis
11:00Marterer, M - Vatutin, Ale
tenis
12:00Albot, Radu - Krajinovic,
tenis
12:30Svetlana Kuznetsova - Marketa Vondrousova
tenis
13:00Gombos, Nor - Coppejans, K
tenis
13:00Musetti, Lo - Brkic, Tomis
tenis
13:00Moroni, Gia - Molleker, Ru
tenis
13:20Bedene, Alj - Berrettini,
tenis
13:20Haase, Robi - Coric, Borna
tenis
13:40Otte, Oscar - Bellucci, Th
tenis
14:40Nikoloz Basilashvili - Peter Gojowczyk
diğer
15:00Lisowski, J - Carter, Ali
diğer
15:00Murphy, Sha - Robertson, N
tenis
15:00Cilic, Mari - Cuevas, Pabl
diğer
17:00Azimut Mode - Sir Safety C
tenis
17:30Sinner, Jan - Djere, Laslo
basketbol
18:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
diğer
19:00Cucine Lube - Itas Trentin
futbol
19:00Wisła Płock - Korona Kielce
futbol
19:00Arka Gdynia - Miedz Legnica
diğer
19:30Pallavolo S - Igor Gorgonz
futbol
19:30ADO Den Haag - Excelsior
futbol
19:45Djurgårdens IF - IFK Norrköping
futbol
19:45FC Viitorul Constanța - CS Universitatea Craiova
diğer
20:00TSV Burgdor - TBV Lemgo
diğer
20:00Wilson, Kyr - Donaldson, S
futbol
20:00Helsingborgs IF - GIF Sundsvall
futbol
20:00Kalmar FF - IFK Göteborg
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (A Spor HD)
basketbol
20:00BC Žalgiris - Fenerbahçe
basketbol
20:00Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Sevilla FC - Rayo Vallecano
futbol
20:30Sevilla - Rayo Vallecano (beIN SPORTS HD 2)
diğer
21:00HC Vardar S - Pick Szeged
diğer
21:00Selby, Mark - Wilson, Gary
futbol
21:30Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
futbol
21:30Real Sociedad - Villarreal CF
futbol
21:30Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
futbol
21:30Real Sociedad - Villarreal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
21:30London City Royals - Cheshire Phoenix
basketbol
21:30Sheffield Sharks - Newcastle Eagles
futbol
21:45Willem II - PSV Eindhoven
futbol
21:45Atalanta B.C. - ACF Fiorentina
futbol
21:45Atalanta - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
22:30Getafe CF - Real Madrid C.F.
futbol
22:30Getafe - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:00San Antonio Spurs - Denver Nuggets
basketbol
05:00SA Spurs - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
12:50Melbourne City FC - Central Coast Mariners Academy
futbol
19:301. FC Köln - SV Darmstadt 98
futbol
19:30FC Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
diğer
20:00IFK Skövde - IK Sävehof
diğer
20:00IFK Kristia - Alingsås HK
futbol
20:00Vendsyssel - Randers FC
futbol
20:00AaB Fodbold - Hobro IK
futbol
20:00Örgryte IS - Vasteras SK
futbol
20:30İstanbul BFK - Göztepe S.K.
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00FC Eindhoven - AZ Alkmaar II
futbol
21:00CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
21:00N.E.C. - FC Twente
futbol
21:00Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - FC Sochaux-Montbéliard
futbol
21:00Clermont Foot - Paris
futbol
21:00Red Star 93 - Metz
futbol
21:00Valencienne - Niort
futbol
21:00Grenoble Foot 38 - AS Béziers
futbol
21:00AS Nancy - AC Ajaccio
futbol
21:00US Orléans - Troyes AC
futbol
21:00Red Star - Metz (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:30Royal Antwerp - Standard Liège
futbol
21:30FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
diğer
21:45Newcastle F - Northampton
diğer
21:45Sale Sharks - Bath Rugby
futbol
21:45Bordeaux - Lyon
futbol
21:45Bordeaux - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
22:00Benevento Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:30Rio Ave F.C. - Porto
futbol
03:00Puebla F.C. - Tigres de la UANL
futbol
05:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
futbol
10:35Newcastle Jets - Sydney FC
futbol
12:50Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
basketbol
13:30Movistar Es - Herbalife Gr
futbol
14:001. FC Magdeburg - Greuther Furth
futbol
14:00FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg
futbol
14:00SV Sandhausen - Holstein Kiel
futbol
14:00Athletic Bilbao - Deportivo Alavés
futbol
14:00Athletic Bilbao - Alaves (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Mjällby AIF - Degerfors IF
futbol
14:30HB Køge - Viborg FF
futbol
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
diğer
16:00Exeter Chie - Harlequins
futbol
16:00Dun?rea C?l - AFC Hermanns
futbol
16:00Livorno - Palermo
futbol
16:00Çaykur Rizespor - Sivasspor
futbol
16:00U.S. Salernitana 1919 - Carpi F.C. 1909
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor
futbol
16:00Bologna F.C. 1909 - Empoli F.K
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - Hellas Verona F.C.
futbol
16:00Venezia - Crotone
futbol
16:00Brest - Lens
futbol
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Werder Вremen
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - SC Freiburg
futbol
16:30Borussia Dortmund - FC Schalke 04
diğer
17:00Leicester T - Bristol Bear
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - IK Frej Taby
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Halmstads BK
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - IF Elfsborg
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Southampton - Bournemouth (beIN SPORTS MAX 1 HD)
diğer
17:10Allianz Vol - Schweriner S
futbol
17:15Atletico Madrid - Real Valladolid
futbol
17:30Portimonense S.C. - C.D. Feirense
basketbol
17:30Tofaş - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor HD)
futbol
18:00FK Baumit J - Baník Ostrav
futbol
18:001. FC Slovácko - Bohemians 1905 Prag
futbol
18:00SK Slavia Prague - Sigma Olomouc
futbol
18:00Teplice - 1. FK Příbram
futbol
18:00SFC Opava - AC Sparta Prague
futbol
18:00FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín
futbol
18:00MFK Karviná - FC Slovan Liberec
futbol
18:00Viktoria Plzen - Dukla Prague
diğer
18:30VfB Friedri - Berlin Recyc
diğer
18:30Wasps - Saracens
diğer
19:00KS Vive Tau - Paris HB
futbol
19:00FC Voluntari - FC Dinamo București
futbol
19:00Roma - Cagliari Calcio
futbol
19:00Fenerbahçe S.K. - Trabzonspor
futbol
19:00KV Oostende - Sporting de
futbol
19:00Spezia - Perugia
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Roma - Cagliari (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
19:00Real Madrid - Cafés Candel
futbol
19:15Sheffield Utd - Ipswich Town (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach
futbol
19:30CD Leganés - Celta de Vigo
futbol
19:30Leganes - Celta Vigo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes
basketbol
20:00İstanbul BB - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
21:00Royal Excel - Kortrijk
futbol
21:30K.A.A. Gent - K.R.C. Genk
futbol
21:30Inter - Juventus
futbol
21:30Inter - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Norwich City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
21:30Gipuzkoa Ba - Monbus Obrad
futbol
21:45FC Barcelona - Levante UD
futbol
21:45Barcelona - Levante (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Rennes - Paris SG
futbol
22:30C.D. Aves - C.F. Os Belenenses
futbol
01:00C.F. Pachuca - CA Atlas
futbol
13:00Valencia - Eibar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Frosinone - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Leicester - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
14:00Leeds United - Aston Villa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Lille - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
18:00St.Etienne - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Sampdoria - Lazio (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Villarreal - Huesca (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:30Torino - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
18:00Galatasaray - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00K.Karabükspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Atalanta - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lorient - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Fiorentina - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Real Betis - Espanyol (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
18:00Botaş - Çukurova Basket (Tivibu Spor HD)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg
futbol
03:08Minnesota United FC - Los Angeles GalaxyCanlı
futbol
02:38Columbus Crew - D.C. UnitedCanlı
futbol
02:38New England - Montreal ImpCanlı
futbol
02:09New York City FC - Chicago Fire Soccer ClubCanlı
futbol
05:30Seattle Sounders FC - San Jose Earthquakes
futbol
07:00Brisbane Roar - Adelaide United
futbol
19:00Wisła Płock - Korona Kielce
futbol
19:00Arka Gdynia - Miedz Legnica
futbol
19:30ADO Den Haag - Excelsior
futbol
19:45Djurgårdens IF - IFK Norrköping
futbol
19:45FC Viitorul Constanța - CS Universitatea Craiova
futbol
20:00Helsingborgs IF - GIF Sundsvall
futbol
20:00Kalmar FF - IFK Göteborg
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (A Spor HD)
futbol
20:30Sevilla FC - Rayo Vallecano
futbol
20:30Sevilla - Rayo Vallecano (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
futbol
21:30Real Sociedad - Villarreal CF
futbol
21:30Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
futbol
21:30Real Sociedad - Villarreal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Willem II - PSV Eindhoven
futbol
21:45Atalanta B.C. - ACF Fiorentina
futbol
21:45Atalanta - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
22:30Getafe CF - Real Madrid C.F.
futbol
22:30Getafe - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
12:50Melbourne City FC - Central Coast Mariners Academy
futbol
19:301. FC Köln - SV Darmstadt 98
futbol
19:30FC Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
futbol
20:00Vendsyssel - Randers FC
futbol
20:00AaB Fodbold - Hobro IK
futbol
20:00Örgryte IS - Vasteras SK
futbol
20:30İstanbul BFK - Göztepe S.K.
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00FC Eindhoven - AZ Alkmaar II
futbol
21:00CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
21:00N.E.C. - FC Twente
futbol
21:00Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - FC Sochaux-Montbéliard
futbol
21:00Clermont Foot - Paris
futbol
21:00Red Star 93 - Metz
futbol
21:00Valencienne - Niort
futbol
21:00Grenoble Foot 38 - AS Béziers
futbol
21:00AS Nancy - AC Ajaccio
futbol
21:00US Orléans - Troyes AC
futbol
21:00Red Star - Metz (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:30Royal Antwerp - Standard Liège
futbol
21:30FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
21:45Bordeaux - Lyon
futbol
21:45Bordeaux - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
22:00Benevento Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:30Rio Ave F.C. - Porto
futbol
03:00Puebla F.C. - Tigres de la UANL
futbol
05:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
futbol
10:35Newcastle Jets - Sydney FC
futbol
12:50Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
futbol
14:001. FC Magdeburg - Greuther Furth
futbol
14:00FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg
futbol
14:00SV Sandhausen - Holstein Kiel
futbol
14:00Athletic Bilbao - Deportivo Alavés
futbol
14:00Athletic Bilbao - Alaves (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Mjällby AIF - Degerfors IF
futbol
14:30HB Køge - Viborg FF
futbol
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
futbol
16:00Dun?rea C?l - AFC Hermanns
futbol
16:00Livorno - Palermo
futbol
16:00Çaykur Rizespor - Sivasspor
futbol
16:00U.S. Salernitana 1919 - Carpi F.C. 1909
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor
futbol
16:00Bologna F.C. 1909 - Empoli F.K
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - Hellas Verona F.C.
futbol
16:00Venezia - Crotone
futbol
16:00Brest - Lens
futbol
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Werder Вremen
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - SC Freiburg
futbol
16:30Borussia Dortmund - FC Schalke 04
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - IK Frej Taby
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Halmstads BK
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - IF Elfsborg
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Southampton - Bournemouth (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:15Atletico Madrid - Real Valladolid
futbol
17:30Portimonense S.C. - C.D. Feirense
futbol
18:00FK Baumit J - Baník Ostrav
futbol
18:001. FC Slovácko - Bohemians 1905 Prag
futbol
18:00SK Slavia Prague - Sigma Olomouc
futbol
18:00Teplice - 1. FK Příbram
futbol
18:00SFC Opava - AC Sparta Prague
futbol
18:00FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín
futbol
18:00MFK Karviná - FC Slovan Liberec
futbol
18:00Viktoria Plzen - Dukla Prague
futbol
19:00FC Voluntari - FC Dinamo București
futbol
19:00Roma - Cagliari Calcio
futbol
19:00Fenerbahçe S.K. - Trabzonspor
futbol
19:00KV Oostende - Sporting de
futbol
19:00Spezia - Perugia
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Roma - Cagliari (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Sheffield Utd - Ipswich Town (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach
futbol
19:30CD Leganés - Celta de Vigo
futbol
19:30Leganes - Celta Vigo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes
futbol
21:00Royal Excel - Kortrijk
futbol
21:30K.A.A. Gent - K.R.C. Genk
futbol
21:30Inter - Juventus
futbol
21:30Inter - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Norwich City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45FC Barcelona - Levante UD
futbol
21:45Barcelona - Levante (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Rennes - Paris SG
futbol
22:30C.D. Aves - C.F. Os Belenenses
futbol
01:00C.F. Pachuca - CA Atlas
futbol
13:00Valencia - Eibar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Frosinone - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Leicester - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
14:00Leeds United - Aston Villa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Lille - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00St.Etienne - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Sampdoria - Lazio (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Villarreal - Huesca (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:30Torino - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Eskişehirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00K.Karabükspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Atalanta - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lorient - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Fiorentina - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Real Betis - Espanyol (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg

Haberler