logo
BJK TV HD
Paylaş:
21 Şubat 2019 Perşembe 02:53:50
tenis
02:04Lacko, Luka - Isner, JohnCanlı
tenis
02:01Novikov, De - Sanchez MontCanlı
tenis
01:03Bedene, Alj - Monteiro, ThCanlı
tenis
03:05Garin, Chri - Auger Aliass
diğer
03:30Detroit Red - Chicago Blac
futbol
04:00C.D. Marathón - Club Santos Laguna
futbol
04:00Atletico Pantoja - New York Red Bulls
tenis
04:00Bryan/Bryan - Krawietz/Mies
tenis
04:00Escobedo, E - Lopez Villas
diğer
04:30Colorado Av - Winnipeg Jet
tenis
05:00Kyoka Okamura - Fangzhou Liu
diğer
05:30Calgary Fla - New York Isl
diğer
06:00Vegas Golde - Boston Bruin
futbol
06:00Alianza San Salvador - C.F. Monterrey
tenis
06:00Kuzmanov, D - Duckworth, J
tenis
06:00Zhe Li - Marc Polmans
tenis
06:00Gianluca Mager - Ze Zhang
tenis
06:30Momoko Kobori - Kai-Lin Zhang
tenis
08:00Sato, Naho - Anderson, Ro
tenis
08:00Soeda, Go - De Bakker, T
tenis
08:00Sela, Dudi - Aragone, JC
tenis
08:00Moriya, Hir - Troicki, Vik
tenis
10:00Davidovich - Sugita, Yuic
tenis
10:00Prajnesh Gunneswaran - Soon-Woo Kwon
tenis
15:20Nedunchezhiyan/Raja - Melzer/Oswald
diğer
16:00Ebdon, Pete - Georgiou, Mi
diğer
16:10Carty, Ashl - Hallworth, S
diğer
16:20Walden, Ric - Davies, Liam
diğer
16:30Hugill, Ash - Carter, Ali
diğer
16:40Judge, Mich - Ford, Tom
diğer
16:50Mertens, Be - Wattana, Jam
diğer
17:00Maflin, Kur - Walker, Lee
basketbol
17:00Kazakistan - Avustralya
diğer
17:10Doherty, Ke - Stefanow, Ad
diğer
17:20Zhao Xinton - O'Connor, Jo
diğer
17:30Chen Feilon - Lu Ning
basketbol
17:30İran - Japonya
diğer
17:40O'Sullivan, - Clarke, Jami
diğer
17:50Perry, Joe - McLeod, Rory
diğer
18:00Steadman, C - Brown, Jorda
diğer
18:10Swail, Joe - Johal, Kulde
diğer
18:20Simmonds, L - Zhang Yong
diğer
18:30Burden, Alf - Chuan Leong,
diğer
19:00Minchanka M - RC Cannes (W
diğer
19:00Peshawar Za - Karachi King
basketbol
19:00Katar - Filipinler
basketbol
19:00Bulgaristan - Rusya
basketbol
20:00CSKA Moscow - Herbalife Gr
basketbol
20:00Czech Repub - Bosnia & Her
basketbol
20:00Finlandiya - Fransa
basketbol
20:00Estonya - Sırbistan
basketbol
20:00CSKA Moskova - Gran Canaria (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:30Anadolu Efes S.K. - Olympiacos SFP Pireus
basketbol
20:30Israel - Germany
basketbol
20:30Anadolu Efes - Olympiakos (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
20:55Zenit - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Arsenal - BATE Borisov (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:55Valencia - Celtic (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Napoli - FC Zurich (beIN SPORTS MAX 2 HD)
diğer
21:00TSV Burgdor - Füchse Berli
basketbol
21:30Greece - Georgia
basketbol
22:45AX Armani E - Maccabi Tel
futbol
23:00Benfica - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Chelsea - Malmö (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Inter - Rapid Wien (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
23:00FC Barcelon - Kirolbet Bas
basketbol
23:00Barcelona Lassa - Baskonia (beIN SPORTS MAX 1 HD)
diğer
03:00Pittsburgh - San José Sha
diğer
03:00New York Ra - Minnesota Wi
diğer
03:00Florida Pan - Carolina Hur
diğer
03:00Toronto Map - Washington C
diğer
03:00New Jersey - Ottawa Senat
basketbol
03:00Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Miami Heat
diğer
03:30Tampa Bay L - Buffalo Sabr
diğer
03:30Montreal Ca - Philadelphia
basketbol
03:30Brooklyn Nets - Portland Trail blazers
diğer
04:00Nashville P - Los Angeles
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Boston Celtics
diğer
04:30Dallas Star - St Louis Blu
diğer
05:00Edmonton Oi - New York Isl
diğer
06:00Vancouver C - Arizona Coyo
basketbol
06:30Golden State Warriors - Sacramento Kings
basketbol
06:30Los Angeles Lakers - Houston Rockets
basketbol
06:30LA Lakers - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
11:50Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
diğer
14:30Multan Sult - Lahore Qalan
futbol
19:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Arka Gdynia - Piast Gliwice
futbol
20:00FC Slovan Liberec - Dukla Prague
basketbol
20:15Darüşşafaka S.K. - Fenerbahçe
basketbol
20:15Darüşşafaka - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:301. FC Union - Arminia Biel
futbol
20:30Greuther Furth - 1. FC Heidenheim
futbol
20:30Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Dijon FCO - AS Saint-Étienne
futbol
21:00ACS Sepsi O - Viitorul Con
futbol
21:00AaB Fodbold - SønderjyskE
basketbol
21:00?algiris Ka - Budu?nost Po
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Buducnost (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:30LASK Linz - Austriya Wien
futbol
22:00Troyes AC - Le Havre AC
futbol
22:00Orleans - Sochaux
futbol
22:00AS Béziers - LB Châteauroux
futbol
22:00FC Red Star Saint-Ouen - Valenciennes AFC
futbol
22:00Brest - Grenoble
futbol
22:00S.C. Braga - C.F. Os Belenenses
futbol
22:00AC Ajaccio - AJ Auxerre
futbol
22:00AS Nancy - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00VVV-Venlo - Heracles Almelo
futbol
22:00Clermont Foot - FC Lorient
futbol
22:00SC Cambuur - FC Dordrecht
futbol
22:00FC Twente - FC Eindhoven
futbol
22:00RKC Waalwijk - FC Volendam
futbol
22:00SC Telstar - AFC Ajax II
futbol
22:00N.E.C. - Almere City FC
futbol
22:00FC Den Bosch - MVV Maastricht
basketbol
22:00Panathinaikos B.C. - BC Khimki
futbol
22:30Werder Вremen - VfB Stuttgart
futbol
22:30Korona Kielce - Pogoń Szczecin
futbol
22:30K.A.A. Gent - Standard Liège
futbol
22:30A.C. Milan - Empoli F.C.
futbol
22:30Milan - Empoli (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45UC Dublin - Bohemians Du
futbol
22:45Cardiff City - Watford
futbol
22:45Sligo Rovers F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
22:45West Ham - Fulham (S SPORT HD)
futbol
22:45Cardiff City - Watford (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Hellas Verona F.C. - U.S. Salernitana 1919
futbol
23:00RCD Espanyol - SD Huesca
futbol
23:00Espanyol - Huesca (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Real Madrid Baloncesto - FC Bayern Munich
basketbol
23:00Real Madrid - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 3)
futbol
00:15C.D. Tondela - F.C. Porto
diğer
03:00Ottawa Sena - Columbus Blu
basketbol
03:00Toronto Raptors - SA Spurs (S SPORT HD)
diğer
03:30Chicago Bla - Colorado Ava
diğer
03:30Detroit Red - Minnesota Wi
futbol
13:30Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Getafe - Rayo Vallecano (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:30Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Carpi F.C. 1909 - Spezia Calcio
futbol
17:00Pescara - Padova
futbol
17:00Brescia Calcio - F.C. Krotone
futbol
17:00A.S. Cittadella - U.S. Lecce
futbol
17:00U.S. Cremonese - Ascoli Calcio 1898
futbol
17:00Perugia - Cosenza
futbol
17:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:00Bournemouth - Wolves (S SPORT HD)
futbol
18:00Newcastle - Huddersfield (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Leeds United - Bolton (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:15Sevilla - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00M.Başakşehir - Bursaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00K.A.S. Eupen - S.V. Zulte Waregem
futbol
20:00Foggia Calcio - Benevento Calcio
futbol
20:30Leicester - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
22:00Waasland-Beveren - K.V. Kortrijk
futbol
22:00Cercle Brugge K.S.V. - K.V. Oostende
futbol
22:00Amiens - Nice (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30Royal Excel - Lokeren
futbol
22:30Frosinone - Roma (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Athletic Bilbao - Eibar (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:30GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
12:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Ankaragücü - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Giresunspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30K.Karabükspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Leganes - Valencia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:30Sampdoria - Cagliari (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00Luton Town - Coventry (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Konyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Denizlispor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
16:30Hatay BB - Çukurova Basket (Tivibu Spor HD)
futbol
17:00Bologna - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:05Manchester Utd. - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
17:05Arsenal - Southampton (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:15Atletico Madrid - Villarreal (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Galatasaray - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Rennes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Chelsea - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Parma - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Valladolid - Real Betis (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Levante - Real Madrid (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Monaco - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
23:30Toronto Raptors - Orlando Magic (S SPORT HD)
futbol
22:45Nottingham Forest - Derby Country (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Lens - Niort (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Girona - Real Sociedad (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
04:00NO Pelicans - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:45Cardiff City - Everton (S SPORT HD)
basketbol
04:00Toronto Raptors - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
23:00Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - GS Warriors (S SPORT HD)
futbol
04:00C.D. Marathón - Club Santos Laguna
futbol
04:00Atletico Pantoja - New York Red Bulls
futbol
06:00Alianza San Salvador - C.F. Monterrey
futbol
20:55Zenit - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Arsenal - BATE Borisov (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:55Valencia - Celtic (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Napoli - FC Zurich (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00Benfica - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Chelsea - Malmö (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Inter - Rapid Wien (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
11:50Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
19:00İstanbulspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Arka Gdynia - Piast Gliwice
futbol
20:00FC Slovan Liberec - Dukla Prague
futbol
20:301. FC Union - Arminia Biel
futbol
20:30Greuther Furth - 1. FC Heidenheim
futbol
20:30Göztepe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Dijon FCO - AS Saint-Étienne
futbol
21:00ACS Sepsi O - Viitorul Con
futbol
21:00AaB Fodbold - SønderjyskE
futbol
21:30LASK Linz - Austriya Wien
futbol
22:00Troyes AC - Le Havre AC
futbol
22:00Orleans - Sochaux
futbol
22:00AS Béziers - LB Châteauroux
futbol
22:00FC Red Star Saint-Ouen - Valenciennes AFC
futbol
22:00Brest - Grenoble
futbol
22:00S.C. Braga - C.F. Os Belenenses
futbol
22:00AC Ajaccio - AJ Auxerre
futbol
22:00AS Nancy - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00VVV-Venlo - Heracles Almelo
futbol
22:00Clermont Foot - FC Lorient
futbol
22:00SC Cambuur - FC Dordrecht
futbol
22:00FC Twente - FC Eindhoven
futbol
22:00RKC Waalwijk - FC Volendam
futbol
22:00SC Telstar - AFC Ajax II
futbol
22:00N.E.C. - Almere City FC
futbol
22:00FC Den Bosch - MVV Maastricht
futbol
22:30Werder Вremen - VfB Stuttgart
futbol
22:30Korona Kielce - Pogoń Szczecin
futbol
22:30K.A.A. Gent - Standard Liège
futbol
22:30A.C. Milan - Empoli F.C.
futbol
22:30Milan - Empoli (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45UC Dublin - Bohemians Du
futbol
22:45Cardiff City - Watford
futbol
22:45Sligo Rovers F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
22:45West Ham - Fulham (S SPORT HD)
futbol
22:45Cardiff City - Watford (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Hellas Verona F.C. - U.S. Salernitana 1919
futbol
23:00RCD Espanyol - SD Huesca
futbol
23:00Espanyol - Huesca (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
00:15C.D. Tondela - F.C. Porto
futbol
13:30Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Getafe - Rayo Vallecano (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:30Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Carpi F.C. 1909 - Spezia Calcio
futbol
17:00Pescara - Padova
futbol
17:00Brescia Calcio - F.C. Krotone
futbol
17:00A.S. Cittadella - U.S. Lecce
futbol
17:00U.S. Cremonese - Ascoli Calcio 1898
futbol
17:00Perugia - Cosenza
futbol
17:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:00Bournemouth - Wolves (S SPORT HD)
futbol
18:00Newcastle - Huddersfield (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Leeds United - Bolton (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:15Sevilla - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00M.Başakşehir - Bursaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00K.A.S. Eupen - S.V. Zulte Waregem
futbol
20:00Foggia Calcio - Benevento Calcio
futbol
20:30Leicester - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
22:00Waasland-Beveren - K.V. Kortrijk
futbol
22:00Cercle Brugge K.S.V. - K.V. Oostende
futbol
22:00Amiens - Nice (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30Royal Excel - Lokeren
futbol
22:30Frosinone - Roma (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Athletic Bilbao - Eibar (beIN SPORTS HD 3)
futbol
12:00Beşiktaş - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Ankaragücü - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Giresunspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30K.Karabükspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Leganes - Valencia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:30Sampdoria - Cagliari (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00Luton Town - Coventry (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Konyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Denizlispor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Bologna - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:05Manchester Utd. - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
17:05Arsenal - Southampton (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:15Atletico Madrid - Villarreal (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Galatasaray - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Rennes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Chelsea - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Parma - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Valladolid - Real Betis (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Levante - Real Madrid (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Monaco - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Nottingham Forest - Derby Country (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Lens - Niort (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Girona - Real Sociedad (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Cardiff City - Everton (S SPORT HD)
futbol
23:00Manchester City - West Ham (S SPORT HD)

Haberler