logo
beIN SPORTS MAX 1 HD
Paylaş:
26 Nisan 2019 Cuma 13:05:22
diğer
13:00Long Ma - Gaoyuan LinCanlı
futbol
12:50Melbourne City FC - Central Coast Mariners AcademyCanlı
tenis
12:32Strycova, B - Rybakina, ElCanlı
tenis
12:06Krajinovic, - Coric, BornaCanlı
tenis
12:02Otte, Oscar - Molleker, RuCanlı
diğer
12:00Murphy, Sha - Robertson, NCanlı
diğer
12:00Maguire, St - Cahill, JameCanlı
tenis
13:30Medvedev, D - Jarry, Nicol
tenis
13:30Balazs, Att - Herbert, Pie
tenis
13:45Lara Arruabarrena Vecino - Marketa Vondrousova
tenis
13:59Gombos, Nor - Brkic, Tomis
diğer
14:00Jingkun Lia - Niwa, Koki
diğer
14:00Richardson, - Jones, Wayne
basketbol
14:00Rain or Shine Elasto Painters - Magnolia Hotshots
tenis
14:00Adamczak, M - Strycova, B/
tenis
14:00Begemann/Gulbis - Skupski/Skupski
diğer
14:30Mansell, Mi - West, Steve
tenis
14:30Sevastova, - Kvitova, Pet
futbol
14:35Guangzhou R&F F.C. - Shenzhen Ruby F.C.
tenis
14:50Roberto Carballes Baena - Kei Nishikori
tenis
15:00Cuevas, Pab - Berrettini,
diğer
15:00Hughes, Jam - Dolan, Brend
diğer
15:00Xu, X/Liu, - Yoshimura, M
tenis
15:45Osaka, Naom - Vekic, Donna
diğer
16:00de Decker, - Pallett, Dav
tenis
16:00Marterer, M - Ymer, Mikael
tenis
16:00Townsend, T - Osuigwe, Whi
tenis
16:10Nadal, Rafa - Struff, Jan-
diğer
16:30Selby, Mark - Wilson, Gary
diğer
16:30Williams, M - Gilbert, Dav
diğer
16:30Jirkal, Pav - Humphries, L
futbol
16:45FC Vitebsk - FC Slutsk
diğer
17:00Shepherd, K - Beaton, Stev
tenis
17:00Martic, Pet - Mladenovic,
diğer
17:30Hendriks, J - Wilson, Jame
tenis
17:30Basilashvil - Djere, Laslo
tenis
17:30Thiem, Domi - Pella, Guido
diğer
18:00Vakifbank S - Eczac?ba?? V
tenis
18:00Travaglia, - Gaio, Federi
tenis
18:15Veronika Kudermetova - Margarita Gasparyan
futbol
18:30FC Dinamo Minsk - Neman Grodno
tenis
18:30Barthel, M/ - Minella, M/P
diğer
19:00Falck, Matt - Gauzy, Simon
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
tenis
19:00Moutet, Cor - Nagal, Sumit
futbol
19:301. FC Köln - SV Darmstadt 98
futbol
19:30FC Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
tenis
19:30Babos/Mladenovic - Mitu/Panova
tenis
19:30Bertens, Ki - Kerber, Ange
diğer
20:00IFK Skövde - IK Sävehof
diğer
20:00IFK Kristia - Alingsås HK
diğer
20:00Jaehyun An - Woojin Jang
futbol
20:00Vendsyssel - Randers FC
futbol
20:00AaB Fodbold - Hobro IK
futbol
20:00Örgryte IS - Vasteras SK
basketbol
20:00Fenerbahçe - Galatasaray (Tivibu Spor HD)
diğer
20:15Evetts, Ted - Kamphuis, Vi
futbol
20:30İstanbul BFK - Göztepe S.K.
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
diğer
20:45Aspinall, N - Nilsson, Den
futbol
20:45BATE Borisov - Minsk
diğer
21:00Chuqin Wang - Jingkun Lian
futbol
21:00FC Eindhoven - AZ Alkmaar II
futbol
21:00CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
21:00N.E.C. - FC Twente
futbol
21:00Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - FC Sochaux-Montbéliard
futbol
21:00Clermont Foot - Paris
futbol
21:00Red Star 93 - Metz
futbol
21:00Valencienne - Niort
futbol
21:00Grenoble Foot 38 - AS Béziers
futbol
21:00AS Nancy - AC Ajaccio
futbol
21:00US Orléans - Troyes AC
futbol
21:00LB Châteauroux - Le Havre AC
futbol
21:00Red Star - Metz (beIN SPORTS MAX 2 HD)
tenis
21:00Serdarusic, - Gomez, Emili
futbol
21:30Royal Antwerp - Standard Liège
futbol
21:30FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
21:30Piast Gliwice - KS Cracovia
basketbol
21:30Kirolbet Ba - CSKA Moscow
basketbol
21:30Bristol Flyers - London City Royals
basketbol
21:30Leicester Riders - Surrey United
basketbol
21:30Newcastle Eagles - London Lions
basketbol
21:30Worcester Wolves - Glasgow Rocks
tenis
21:30Azarenka, V - Kontaveit, A
diğer
21:45Newcastle F - Northampton
diğer
21:45Sale Sharks - Bath Rugby
diğer
21:45Anderson, K - de Zwaan, Je
futbol
21:45Bordeaux - Lyon
futbol
21:45Derry City F.C. - Cork City F.C.
futbol
21:45St Patrick' - UC Dublin
futbol
21:45Bordeaux - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
diğer
22:00Apolonia, T - Ionescu, O/R
futbol
22:00Benevento Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
basketbol
22:00FC Barcelona Bàsquet - Anadolu Efes S.K.
basketbol
22:00Barcelona Lassa - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
tenis
22:00Broady, Lia - Ofner, Sebas
futbol
22:30Rio Ave F.C. - Porto
diğer
22:45Clemens, Ga - van Barnevel
tenis
23:00Escobar, Go - Rola, Blaz
tenis
23:00Paul, Tommy - Torpegaard,
diğer
23:15Bunting, St - Henderson, J
diğer
23:45Münch, Kevi - Lennon, Stev
tenis
00:00Ward, James - Arevalo, Mar
tenis
01:00Rubin, Noah - Sandgren, Te
diğer
02:00New York Is - Carolina Hur
futbol
03:00Puebla F.C. - Tigres de la UANL
futbol
03:30Colo-Colo - Deportes Antofagasta
diğer
05:00San José Sh - Colorado Ava
futbol
05:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
basketbol
05:00Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
futbol
08:00Cerezo Osaka - Oita Trinita
futbol
10:30Hebei CFFC - Beijing Renh
futbol
10:35Newcastle Jets - Sydney FC
futbol
12:50Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
basketbol
13:30Movistar Es - Herbalife Gr
futbol
14:001. FC Magdeburg - Greuther Furth
futbol
14:00FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg
futbol
14:00SV Sandhausen - Holstein Kiel
futbol
14:00Athletic Bilbao - Deportivo Alavés
futbol
14:00Athletic Bilbao - Alaves (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Mjällby AIF - Degerfors IF
futbol
14:30HB Køge - Viborg FF
futbol
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
diğer
16:00Exeter Chie - Harlequins
futbol
16:00Dun?rea C?l - AFC Hermanns
futbol
16:00Livorno - Palermo
futbol
16:00Çaykur Rizespor - Sivasspor
futbol
16:00U.S. Salernitana 1919 - Carpi F.C. 1909
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor
futbol
16:00Bologna F.C. 1909 - Empoli F.K
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - Hellas Verona F.C.
futbol
16:00Venezia - Crotone
futbol
16:00Brest - Lens
futbol
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Werder Вremen
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - SC Freiburg
futbol
16:30Borussia Dortmund - FC Schalke 04
diğer
17:00Leicester T - Bristol Bear
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - IK Frej Taby
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Halmstads BK
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - IF Elfsborg
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Southampton - Bournemouth (beIN SPORTS MAX 1 HD)
diğer
17:10Allianz Vol - Schweriner S
futbol
17:15Atletico Madrid - Real Valladolid
futbol
17:15Atletico Madrid - Valladolid (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Portimonense S.C. - C.D. Feirense
futbol
17:30C.D. Santa Clara - Vitoria Setubal
basketbol
17:30Tofaş - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor HD)
futbol
18:00FK Baumit J - Baník Ostrav
futbol
18:001. FC Slovácko - Bohemians 1905 Prag
futbol
18:00SK Slavia Prague - Sigma Olomouc
futbol
18:00Teplice - 1. FK Příbram
futbol
18:00SFC Opava - AC Sparta Prague
futbol
18:00FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín
futbol
18:00MFK Karviná - FC Slovan Liberec
futbol
18:00Viktoria Plzen - Dukla Prague
futbol
18:00Mattersburg - Admira
futbol
18:00SK Rapid Wien - TSV Hartberg
futbol
18:00Rheindorf Altach - Wacker Innsbruck
diğer
18:30VfB Friedri - Berlin Recyc
diğer
18:30Wasps - Saracens
diğer
19:00KS Vive Tau - Paris HB
futbol
19:00FC Voluntari - FC Dinamo București
futbol
19:00Roma - Cagliari Calcio
futbol
19:00Fenerbahçe S.K. - Trabzonspor
futbol
19:00KV Oostende - Sporting de
futbol
19:00Spezia - Perugia
futbol
19:00Pogoń Szczecin - Lech Poznań
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Roma - Cagliari (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
19:00Real Madrid - Cafés Candel
basketbol
19:00Tecnyconta - Valencia Bas
futbol
19:15Sheffield Utd - Ipswich Town (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach
futbol
19:30CD Leganés - Celta de Vigo
futbol
19:30Leganes - Celta Vigo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes
futbol
20:00New York City FC - Orlando City Soccer Club
futbol
20:00FC Luzern - FC Thun
basketbol
20:00İstanbul BB - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
21:00Royal Excel - Kortrijk
futbol
21:30K.A.A. Gent - K.R.C. Genk
futbol
21:30Inter - Juventus
futbol
21:30Lechia Gdańsk - Legia Warsaw
futbol
21:30Inter - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Norwich City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
21:30Gipuzkoa Ba - Monbus Obrad
basketbol
21:30Iberostar Tenerife Canarias - MoraBanc Andorra
futbol
21:45FC Barcelona - Levante UD
futbol
21:45Barcelona - Levante (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Rennes - Paris SG
futbol
22:00Toronto FC - Portland Timbers
futbol
22:30C.D. Aves - C.F. Os Belenenses
futbol
22:30FC Dallas - San Jose Earthquakes
futbol
00:00Vancouver Whitecaps FC - Philadelphia Union
futbol
01:00C.F. Pachuca - CA Atlas
futbol
01:00Atlanta United - Colorado Rapids
futbol
02:00New York Red Bulls - Cincinnati
futbol
03:00C.F. Monterrey - Club Necaxa
futbol
03:30Houston Dynamo - Columbus Crew
futbol
03:30Sporting Ka - New England
futbol
12:00Perth Glory - Wellington Phoenix FC
futbol
13:00Valencia CF - SD Eibar
futbol
13:00Valencia - Eibar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Frosinone Calcio - S.S.C. Napoli
futbol
13:30Frosinone - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Miedz Legnica - Wisła Płock
futbol
14:00Leicester - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
14:00Leeds United - Aston Villa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
diğer
14:30THW Kiel - Bergischer H
futbol
14:30Erzgebirge Aue - VfL Bochum
futbol
14:30Union Berlin - Hamburger SV
futbol
14:30SC Paderborn 07 - 1. FC Heidenheim
futbol
15:00SønderjyskE - Vejle Boldklub
futbol
15:00Aarhus - AC Horsens
futbol
15:00Girona FC - Sevilla FC
basketbol
15:15Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
15:30SKN St. Pölten - Austriya Wien
futbol
15:30RZ Pellets - Red Bull Sal
futbol
16:00Lille OSC - FC Nîmes Olympique
futbol
16:00A.C. ChievoVerona - Parma F.C.
futbol
16:00Hatayspor - Adanaspor
futbol
16:00Nice - Guingamp
futbol
16:00Caen - Dijon
futbol
16:00Bursaspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:00U.S. Cremonese - Foggia Calcio
futbol
16:00BK Häcken - AFC Eskilstuna
futbol
16:00Trelleborgs FF - Dalkurd FF
futbol
16:00Amiens SC - RC Strasbourg
futbol
16:00IK Brage - Varbergs BoIS FC
futbol
16:00Hammarby IF - Djurgårdens IF
futbol
16:00Spal - Genoa
futbol
16:00Angers SCO - Stade de Reims
futbol
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Lille - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:30TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
futbol
16:30Korona Kielce - Arka Gdynia
futbol
16:30Osmanlıspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
diğer
17:00Gummersbach - HC Erlangen
diğer
17:00Magdeburg S - Rhein-Neckar
diğer
17:00Worcester W - Gloucester R
futbol
17:00G.D. Chaves - Nacional da Madeira
futbol
17:00FC St. Gallen - FC Basel
futbol
17:00C.S. Marítimo - C.D. Tondela
futbol
17:00Brøndby IF - Esbjerg fB
futbol
17:15Real Sociedad - Getafe CF
futbol
18:00AS Saint-Étienne - Toulouse FC
futbol
18:00FC Boto?ani - Politehnica
futbol
18:00Sturm Graz - LASK Linz
futbol
18:00St.Etienne - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
18:00BAXI Manres - UCAM Murcia
basketbol
18:00Unicaja Mál - San Pablo Bu
futbol
18:30IFK Norrköping - Malmö FF
futbol
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Beşiktaş J.K. - MKE Ankaragücü
futbol
19:001. FC Nuremberg - FC Bayern Munich
futbol
19:00U.C. Sampdoria - S.S. Lazio
futbol
19:00F.C. Copenhagen - Odense Boldklub
futbol
19:00Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
futbol
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Sampdoria - Lazio (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
19:30Limoges CSP - ASVEL Lyon-Villeurbanne
futbol
19:30Villarreal CF - SD Huesca
futbol
19:30S.C. Braga - Benfica
futbol
19:30Montreal Impact - Chicago Fire Soccer Club
futbol
19:30Villarreal - Huesca (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:30Minnesota United FC - D.C. United
basketbol
20:30Kirolbet Ba - Montakit Fue
basketbol
20:30Divina Segu - FC Barcelona
futbol
21:00FCSB - Astra Giurgi
futbol
21:00Sint-Truidense - FCO Beerschot Wilrijk
diğer
21:30Torino - AC -
futbol
21:30Torino - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid C.F.
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Boavista Porto FC - Moreirense F.C.
futbol
22:00Olympique de Marseille - FC Nantes
futbol
22:00U.S. Lecce - Brescia Calcio
futbol
22:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Seattle Sounders FC - Los Angeles
futbol
02:00Querétaro F.C. - Tiburones Rojos de Veracruz
basketbol
18:00Galatasaray - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00K.Karabükspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
19:00Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Atalanta - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lorient - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Fiorentina - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Real Betis - Espanyol (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
18:00Botaş - Çukurova Basket (Tivibu Spor HD)
futbol
20:30Sivasspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg
futbol
12:50Melbourne City FC - Central Coast Mariners AcademyCanlı
futbol
14:35Guangzhou R&F F.C. - Shenzhen Ruby F.C.
futbol
16:45FC Vitebsk - FC Slutsk
futbol
18:30FC Dinamo Minsk - Neman Grodno
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
futbol
19:301. FC Köln - SV Darmstadt 98
futbol
19:30FC Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
futbol
20:00Vendsyssel - Randers FC
futbol
20:00AaB Fodbold - Hobro IK
futbol
20:00Örgryte IS - Vasteras SK
futbol
20:30İstanbul BFK - Göztepe S.K.
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:45BATE Borisov - Minsk
futbol
21:00FC Eindhoven - AZ Alkmaar II
futbol
21:00CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
21:00N.E.C. - FC Twente
futbol
21:00Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - FC Sochaux-Montbéliard
futbol
21:00Clermont Foot - Paris
futbol
21:00Red Star 93 - Metz
futbol
21:00Valencienne - Niort
futbol
21:00Grenoble Foot 38 - AS Béziers
futbol
21:00AS Nancy - AC Ajaccio
futbol
21:00US Orléans - Troyes AC
futbol
21:00LB Châteauroux - Le Havre AC
futbol
21:00Red Star - Metz (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:30Royal Antwerp - Standard Liège
futbol
21:30FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
21:30Piast Gliwice - KS Cracovia
futbol
21:45Bordeaux - Lyon
futbol
21:45Derry City F.C. - Cork City F.C.
futbol
21:45St Patrick' - UC Dublin
futbol
21:45Bordeaux - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Benevento Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
22:30Rio Ave F.C. - Porto
futbol
03:00Puebla F.C. - Tigres de la UANL
futbol
03:30Colo-Colo - Deportes Antofagasta
futbol
05:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
futbol
08:00Cerezo Osaka - Oita Trinita
futbol
10:30Hebei CFFC - Beijing Renh
futbol
10:35Newcastle Jets - Sydney FC
futbol
12:50Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
futbol
14:001. FC Magdeburg - Greuther Furth
futbol
14:00FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg
futbol
14:00SV Sandhausen - Holstein Kiel
futbol
14:00Athletic Bilbao - Deportivo Alavés
futbol
14:00Athletic Bilbao - Alaves (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Mjällby AIF - Degerfors IF
futbol
14:30HB Køge - Viborg FF
futbol
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
futbol
16:00Dun?rea C?l - AFC Hermanns
futbol
16:00Livorno - Palermo
futbol
16:00Çaykur Rizespor - Sivasspor
futbol
16:00U.S. Salernitana 1919 - Carpi F.C. 1909
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor
futbol
16:00Bologna F.C. 1909 - Empoli F.K
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - Hellas Verona F.C.
futbol
16:00Venezia - Crotone
futbol
16:00Brest - Lens
futbol
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Werder Вremen
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - SC Freiburg
futbol
16:30Borussia Dortmund - FC Schalke 04
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - IK Frej Taby
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Halmstads BK
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - IF Elfsborg
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Southampton - Bournemouth (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:15Atletico Madrid - Real Valladolid
futbol
17:15Atletico Madrid - Valladolid (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Portimonense S.C. - C.D. Feirense
futbol
17:30C.D. Santa Clara - Vitoria Setubal
futbol
18:00FK Baumit J - Baník Ostrav
futbol
18:001. FC Slovácko - Bohemians 1905 Prag
futbol
18:00SK Slavia Prague - Sigma Olomouc
futbol
18:00Teplice - 1. FK Příbram
futbol
18:00SFC Opava - AC Sparta Prague
futbol
18:00FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín
futbol
18:00MFK Karviná - FC Slovan Liberec
futbol
18:00Viktoria Plzen - Dukla Prague
futbol
18:00Mattersburg - Admira
futbol
18:00SK Rapid Wien - TSV Hartberg
futbol
18:00Rheindorf Altach - Wacker Innsbruck
futbol
19:00FC Voluntari - FC Dinamo București
futbol
19:00Roma - Cagliari Calcio
futbol
19:00Fenerbahçe S.K. - Trabzonspor
futbol
19:00KV Oostende - Sporting de
futbol
19:00Spezia - Perugia
futbol
19:00Pogoń Szczecin - Lech Poznań
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Roma - Cagliari (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Sheffield Utd - Ipswich Town (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach
futbol
19:30CD Leganés - Celta de Vigo
futbol
19:30Leganes - Celta Vigo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes
futbol
20:00New York City FC - Orlando City Soccer Club
futbol
20:00FC Luzern - FC Thun
futbol
21:00Royal Excel - Kortrijk
futbol
21:30K.A.A. Gent - K.R.C. Genk
futbol
21:30Inter - Juventus
futbol
21:30Lechia Gdańsk - Legia Warsaw
futbol
21:30Inter - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Norwich City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45FC Barcelona - Levante UD
futbol
21:45Barcelona - Levante (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Rennes - Paris SG
futbol
22:00Toronto FC - Portland Timbers
futbol
22:30C.D. Aves - C.F. Os Belenenses
futbol
22:30FC Dallas - San Jose Earthquakes
futbol
00:00Vancouver Whitecaps FC - Philadelphia Union
futbol
01:00C.F. Pachuca - CA Atlas
futbol
01:00Atlanta United - Colorado Rapids
futbol
02:00New York Red Bulls - Cincinnati
futbol
03:00C.F. Monterrey - Club Necaxa
futbol
03:30Houston Dynamo - Columbus Crew
futbol
03:30Sporting Ka - New England
futbol
12:00Perth Glory - Wellington Phoenix FC
futbol
13:00Valencia CF - SD Eibar
futbol
13:00Valencia - Eibar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Frosinone Calcio - S.S.C. Napoli
futbol
13:30Frosinone - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Miedz Legnica - Wisła Płock
futbol
14:00Leicester - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
14:00Leeds United - Aston Villa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Erzgebirge Aue - VfL Bochum
futbol
14:30Union Berlin - Hamburger SV
futbol
14:30SC Paderborn 07 - 1. FC Heidenheim
futbol
15:00SønderjyskE - Vejle Boldklub
futbol
15:00Aarhus - AC Horsens
futbol
15:00Girona FC - Sevilla FC
futbol
15:30SKN St. Pölten - Austriya Wien
futbol
15:30RZ Pellets - Red Bull Sal
futbol
16:00Lille OSC - FC Nîmes Olympique
futbol
16:00A.C. ChievoVerona - Parma F.C.
futbol
16:00Hatayspor - Adanaspor
futbol
16:00Nice - Guingamp
futbol
16:00Caen - Dijon
futbol
16:00Bursaspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:00U.S. Cremonese - Foggia Calcio
futbol
16:00BK Häcken - AFC Eskilstuna
futbol
16:00Trelleborgs FF - Dalkurd FF
futbol
16:00Amiens SC - RC Strasbourg
futbol
16:00IK Brage - Varbergs BoIS FC
futbol
16:00Hammarby IF - Djurgårdens IF
futbol
16:00Spal - Genoa
futbol
16:00Angers SCO - Stade de Reims
futbol
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Lille - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:30TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
futbol
16:30Korona Kielce - Arka Gdynia
futbol
16:30Osmanlıspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00G.D. Chaves - Nacional da Madeira
futbol
17:00FC St. Gallen - FC Basel
futbol
17:00C.S. Marítimo - C.D. Tondela
futbol
17:00Brøndby IF - Esbjerg fB
futbol
17:15Real Sociedad - Getafe CF
futbol
18:00AS Saint-Étienne - Toulouse FC
futbol
18:00FC Boto?ani - Politehnica
futbol
18:00Sturm Graz - LASK Linz
futbol
18:00St.Etienne - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30IFK Norrköping - Malmö FF
futbol
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Beşiktaş J.K. - MKE Ankaragücü
futbol
19:001. FC Nuremberg - FC Bayern Munich
futbol
19:00U.C. Sampdoria - S.S. Lazio
futbol
19:00F.C. Copenhagen - Odense Boldklub
futbol
19:00Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
futbol
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Sampdoria - Lazio (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Villarreal CF - SD Huesca
futbol
19:30S.C. Braga - Benfica
futbol
19:30Montreal Impact - Chicago Fire Soccer Club
futbol
19:30Villarreal - Huesca (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:30Minnesota United FC - D.C. United
futbol
21:00FCSB - Astra Giurgi
futbol
21:00Sint-Truidense - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
21:30Torino - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid C.F.
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Boavista Porto FC - Moreirense F.C.
futbol
22:00Olympique de Marseille - FC Nantes
futbol
22:00U.S. Lecce - Brescia Calcio
futbol
22:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Seattle Sounders FC - Los Angeles
futbol
02:00Querétaro F.C. - Tiburones Rojos de Veracruz
futbol
19:00Eskişehirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00K.Karabükspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Atalanta - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lorient - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Fiorentina - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Real Betis - Espanyol (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Sivasspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg

Haberler