logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
17 Ocak 2019 Perşembe 18:24:10
futbol
18:00Real Balompédica Linense - MOL VidiCanlı
basketbol
18:00Dynamo MGTU - Arsenal TulaCanlı
basketbol
18:00Lokomotiv-Kuban TSOP - BC RyazanCanlı
basketbol
18:00Al-Hilal - Al-NasrCanlı
futbol
17:30Arminia Вielefeld - TSV 1860 MünchenCanlı
futbol
17:00Raja Casablanca - Moghreb TétouanCanlı
basketbol
16:45Mandaluyong El Tigre - Caloocan SupremosCanlı
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK TambovCanlı
basketbol
16:30MSAPE - MGU MoskovaCanlı
futbol
18:30Alanyaspor - Kasımpaşa SK
futbol
18:30FC Basel - Puskás Akadémia FC
tenis
18:30Carlos Taberner - Kenny de Schepper
tenis
18:30Bianca Turati - Renata Zarazua
tenis
18:30Peter Bertran - Alejandro Gomez
tenis
18:30Facundo Mena - Pedro Sakamoto
tenis
18:30Sekou Bangoura - Matej Vocel
tenis
18:30Anna Bondar - Ann Li
tenis
18:30Louisa Chirico - Daniela Seguel
tenis
18:30Cindy Burger - Ulrikke Eikeri
diğer
19:00VC Dynamo Moskova - Tours VB
diğer
19:00Olympiacos S.C. - İstanbul BB SK
diğer
19:00Mahir Başer Ortaokulu - Ziraat Bankasi-3
futbol
19:00Suudi Arabistan - Katar
futbol
19:00Lübnan - Kuzey Kore
basketbol
19:00MBC Mykolaiv - Polytechnic Kharkiv
basketbol
19:00Colegio Los Leones U22 - Truenos de Talca U22
tenis
19:00Khomentovskiy/Chepelev - Toledo Bague/Esteve Lobato
tenis
19:00Roberto Ortega-Olmedo - Yannick Maden
tenis
19:00Thiemo de Bakker - Pavel Kotov
tenis
19:00Louis Dussin - Anton Matusevich
tenis
19:00Kuzmanov/Mertens - Konecny/Machac
tenis
19:00Angele/Furness - Added/Olivetti
tenis
19:00Voljacques/Nouza - Denolly/Rinderknech
tenis
19:00Ellie Douglas - Jodie Anna Burrage
tenis
19:00Natalija Kostic - Alice Tubello
tenis
19:00Alice Robbe - Ana Sofia Sanchez
diğer
19:30Lukoil Neftohimik - Viking
diğer
19:30Akaa-Volley - Raision Loimu
diğer
19:30TTÜ SC Tallinn - Saaremaa
diğer
19:30Hurrikaani Loimaa - Karelian Hurmos
basketbol
19:30BC Zaporozhye - BC Dnipro
basketbol
19:30VEF Riga skola - Livanu
tenis
19:30Torebko/Heller - Karlovskiy/Khabibulin
futbol
19:45MC Alger - CR Belouizdad
basketbol
19:45Sitra Club - ISSA Town
diğer
20:00Olsztyn - Kuzbass Kemerovo
diğer
20:00Hapoel Yoav KFAR SABA - Haasrode Leuven
futbol
20:00Maccabi Tel Aviv F.C. - Hapoel Ironi Acre F.C.
futbol
20:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - Slovan Galanta
basketbol
20:00PBC CSKA Moskova - FC Bayern Munich
basketbol
20:00Torpan Pojat - HBA Myarskyu
basketbol
20:00KK Cibona - Skrljevo
basketbol
20:00KK Helios Domžale - Primorska Koper
basketbol
20:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
tenis
20:00Dmitry Popko - Alejandro Tabilo
tenis
20:00Adrian Andreev - Alessandro Petrone
tenis
20:00Nicolas Mejia - Nick Chappell
tenis
20:00Ylena In-Albon - Lara Salden
tenis
20:00Irina Fetecau - Grace Min
tenis
20:00Marie Benoit - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
tenis
20:00Francoise Abanda - Jule Niemeier
basketbol
20:04Umea BSKT - Koping Stars
futbol
20:15TSV Schott Mainz - 1. FSV Mainz 05 U19
futbol
20:30Ümraniyespor - Fenerbahçe S.K.
basketbol
20:30Tampereen Pyrinto II - Lokoko Bisons
basketbol
20:30Colo Colo U22 - Asoc Maipu U22
basketbol
20:30RSU - Valmiera Augstskola II
tenis
20:30Kolar/Pavlasek - Begemann/Junaid
tenis
20:30Quinn Gleason - Nastja Kolar
tenis
20:30Vladica Babic - Rasheeda Mcadoo
tenis
20:30Sofia Shapatava - Alizé Lim
basketbol
21:00Hallmann Vienna - Vienna D.C. Timberwolves
basketbol
21:00WBC Raiffeisen Wels - Allianz Swans Gmunden
basketbol
21:00ECE Bulls Kapfenberg - Arkadia Traiskirchen Lions
basketbol
21:00Graz UBSC - Oberwart Gunners
basketbol
21:00ČEZ Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice
basketbol
21:00Astoria Bydgoszcz - Gornik Walbrzych
basketbol
21:00OKK Spars Sarajevo - ZKK Split
diğer
21:00Ozolnieki - RVS
diğer
21:00Stoczniowiec Gdansk - Lembork
futbol
21:00Sport Club Santa Cruz - FC Globo
futbol
21:00Black Africa - Tura Magic FC
futbol
21:00River Melilla CF - UD San Pedro
futbol
21:00UVB Vöcklamarkt - SV Avusturya Salzburg
basketbol
21:04Borås Basket - Norrkoping Dolphins
basketbol
21:15Tilgher Ercolano U20 - Volla U20
diğer
21:30Hvidovre Volleyball Klub - Middelfart Volleyball Klub
diğer
21:30Draisma Dynamo - A. J. F. Bastardo
futbol
21:30Real Sociedad - Real Betis
futbol
21:30Hapoel Tel Aviv F.C. - Ironi Sport Hadera F.C.
futbol
21:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:30FC Schalke 04 U19 - VfB Speldorf
basketbol
21:30BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Xion Dukes Klosterneuburg
basketbol
21:30Gravina U20 - Peppino Cocuzza 1947 U20
tenis
21:30Bradley/Kirchheimer - Gomez/Ore
tenis
21:30Nick Hardt - Pietro Rondoni
tenis
21:30Muller/Chang - Talaba/Hanatani
tenis
21:30Baptiste/Bektaş - Danilina/Neel
tenis
21:30Mcnally/Chirico - Zarazua/Marchetti
tenis
21:30Bondar/Eikeri - Lee/Hsieh
diğer
22:00Aalborg HIK Volleyball - Ikast KFUM
diğer
22:00SK Dansport Praha A - Prosek Prag
futbol
22:00SC Victoria Hamburg - Hamburg Eimsbutteler BC
futbol
22:00Servette FC - HNK Rijeka
futbol
22:00Mineros - Academia Puerto Cabello
basketbol
22:00Olympiacos SFP Pireus - BC Khimki
basketbol
22:00SPM Shoeters Den Bosch - GasTerra Flames
basketbol
22:00Basketball Academie Limburg - Landstede Zwolle
basketbol
22:00Colegio Unidos U22 - Universidade Catolica U22
tenis
22:00Kelia Le Bihan - Haruna Arakawa
basketbol
22:05Maccabi Tel Aviv - FC Barcelona Bàsquet
diğer
22:15Vestsjælland - Ishøj Volley
basketbol
22:15Hottur - Fjölnir Reykjavik
basketbol
22:15BC Haukar - Tindastóll
basketbol
22:15Ungmennafélagið Skallagrímur - UMF Stjarnan
basketbol
22:15Тор Thorl - KR Reykjavik
basketbol
22:15Valur Reykjavik - UMFN Njardvik
diğer
22:30Gentofte Volley - Marienlyst
diğer
22:30KU AZS UIK Kielce - MSS Maslow
diğer
22:30ALK Warsaw - AZS UW Warszawa
futbol
22:30RCD Espanyol - Villarreal CF
futbol
22:30FC Bourg-Péronnas - Stade Lavallois
futbol
22:30Cebelitarık United F.C. - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Cúcuta Deportivo - Alianza Petrolera
basketbol
22:30Victoria Torino U20 - Gravellona U20
basketbol
22:30Napoli U20 - Virtus Sinuessa U20
tenis
22:30Nicolas Alvarez - Luis Patino
futbol
22:45St. Francis - Hartstown Huntstown
futbol
22:45Dublin University - Kilnamanagh
futbol
23:00Humble Lions F.C. - Waterhouse
futbol
23:00Llaneros - Metropolitanos FC
basketbol
23:00CB Gran Canaria - Fenerbahçe
basketbol
23:00Washington Wizards - New York Knicks
basketbol
23:00Cava dei Tirreni U20 - Hippo Basket Salerno U20
basketbol
23:00Mugnano U20 - Virtus Piscinola Napoli U20
tenis
23:00Babic/Van Der Hoek - Kostic/Cako
tenis
23:00Sekulic/Talcott - Scholsen/Appleton
futbol
23:10Venezuela U20 - Kolombiya U20
basketbol
23:20Compagnia U20 - Faenza U20
futbol
23:30FC Barcelona - Levante UD
basketbol
23:30A.S. Monza U20 - Sportiva Sondrio U20
basketbol
23:3084 Cassina de Pecchi U20 - Lesmo U20
basketbol
23:30Manquehue U22 - Club Basket Cuba Chile U22
tenis
23:30Lama/Tabilo - Ambrozy/Ignat
futbol
00:00Criciúma Esporte Clube - Figueirense Futebol Clube
futbol
00:00Estrella U19 - Union Viera U19
basketbol
00:00Vasco Da Gama - Vivo-Franca
futbol
00:15Guarani SP U20 - Figueirense Futebol Clube U20
futbol
00:30Lala - Aragua
basketbol
00:30Barreirense B - Academia Lumiar II
tenis
00:30Verena Meliss - Urszula Radwańska
tenis
00:30Arakawa/Hontama - Lim/Pigossi
basketbol
01:00Luis matte Lerrain U22 - Leonardo Murialdo U22
futbol
01:30Şili U20 - Bolivya U20
futbol
01:30Deportivo Táchira - Deportivo Lara
basketbol
01:45Cearense - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
diğer
02:00Caribes de Anzoátegui - Leones del Caracas
diğer
02:00Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara
futbol
02:00FC Confianca SE - Salgueiro AC
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
futbol
02:00Associação Chapecoense de Futebol - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Ceará Sporting Club - Sampaio Corrêa Futebol Clube
diğer
02:10Cangrejeros de Santurce - Gigantes de Carolina
diğer
02:30Estrellas de Oriente - Toros del Este
futbol
02:30San Jose - Deportivo La Guaira
futbol
02:30Sao Paulo U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
basketbol
02:30Deportivo Sayago - BC Defensor Sporting
basketbol
02:30Verdirrojo Montevideo - Urunday Universitario
basketbol
02:30Puente Alto U22 - Mun. San Fernando U22
futbol
03:00Club Independiente Santa Fe - Atletico Nacional
futbol
03:00Tivoli Gardens F.C. - FC Arnett Gardens
basketbol
03:00Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
basketbol
03:00Greensboro Swarm - Raptors 905
basketbol
03:00Charlotte Hornets - Sacramento Kings
basketbol
03:00Quinnipiac Bobcats - Canisius Golden Griffins
basketbol
03:00Northeastern Huskies - Charleston
basketbol
03:00Monmouth - Fairfield Stags
basketbol
03:00Marshall Thundering Herd - Florida Atlantic
basketbol
03:00Troy Trojans - Georgia Southern Eagles
basketbol
03:00Delaware - James Madison Dukes
basketbol
03:00Old Dominion Monarchs - Louisiana Tech Bulldogs
basketbol
03:00Saint Peter's Peacocks - Manhattan Jaspers
basketbol
03:00Hofstra Pride - UNC Wilmington Seahawks
basketbol
03:00Siena - Niagara Purple Eagles
basketbol
03:00Cleveland State Vikings - Northern Kentucky Norse
basketbol
03:00Charlotte - Southern Miss Golden Eagles
basketbol
03:00Tennessee Tech Golden Eagles - Tennessee State
basketbol
03:00Drexel Dragons - Towson Tigers
basketbol
03:00East Tennessee State Buccaneers - Virginia Military Keydets
basketbol
03:00Youngstown State Penguins - Wright State Raiders
basketbol
03:00Viedma - Atenas de Carmen de Patagones
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Nikoloz Basilashvili
tenis
03:00Tomas Berdych - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
03:00Ashleigh Barty - Maria Sakkari
tenis
03:00Aoyama/Morozova - Christian/Muhammad
tenis
03:00Wang/Kichenok - Melichar/Peschke
tenis
03:00Hradecka/Makarova - Bara/Niculescu
tenis
03:00Krejcikova/Siniakova - Adamczak/Moore
tenis
03:00Krawietz/Mektic - Dodig/Roger-Vasselin
tenis
03:00Bopanna/Yang - Groenefeld/Farah
tenis
03:00Kontinen/Peers - Skupski/Skupski
diğer
03:15Villa Clara - Las Tunas
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Sportivo Estudiantes
basketbol
03:30Club San Martín - Comunicaciones Mercedes
basketbol
03:30Quilmes - Penarol
basketbol
03:30Eastern Kentucky Colonels - Tennessee-Martin Skyhawks
basketbol
03:30Western Carolina Catamounts - UNC Greensboro Spartans
basketbol
03:30Middle Tennessee Blue Raiders - Texas-San Antonio Roadrunners
basketbol
03:30Samford - Citadel
basketbol
03:30Toronto Raptors - Phoenix Suns
basketbol
03:30La Union Colon - Ciclista Juninense
basketbol
03:30San Isidro - Union De Santa Fe
basketbol
03:35Morehead State Eagles - Southeast Missouri State Redhawks
basketbol
04:00Texas State Bobcats - Arkansas-Little Rock Trojans
basketbol
04:00Texas Arlington Mavericks - Arkansas State Red Wolves
basketbol
04:00Western Kentucky Hilltoppers - Florida International
basketbol
04:00South Alabama Jaguars - Georgia State Panthers
basketbol
04:00Milwaukee Panthers - UIC Flames
basketbol
04:00Wisconsin Green Bay Phoenix - IUPUI Jaguars
basketbol
04:00University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Mercer Bears
basketbol
04:00Nebraska - Michigan State Spartans
basketbol
04:00East Illinois - Murray State Racers
basketbol
04:00Western Illinois - Nebraska-Omaha Mavericks
basketbol
04:00Oral Roberts Golden Eagles - South Dakota Coyotes
basketbol
04:00UAB Blazers - UTEP Miners
basketbol
04:00Centro Espanol de Plottier - Del Progreso
basketbol
04:00Independiente SDE - Sportivo America
basketbol
04:00Salta Basket - Barrio Parque
basketbol
04:00La Union Formosa U23 - Obras Sanitarias U23
basketbol
04:00Olimpico U23 - Ferro Carril Oeste U23
basketbol
04:15Jacksonville State Oyuncocks - Belmont Bruins
basketbol
04:30SIU Edwardsville Cougars - Austin Peay Governors
basketbol
04:30Southern Utah Thunderbirds - Portland State
basketbol
04:30Northern Arizona Lumberjacks - Sacramento State Hornets
tenis
04:30Frances Tiafoe - Andreas Seppi
tenis
04:30Mannarino/Mies - Bryan/Bryan
tenis
04:30Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
tenis
04:30Maheu/Herbert - Zelenay/Molchanov
tenis
04:30Chan/Chan - Wang/Jiang
tenis
04:30Marach/Pavic - González/Jarry
futbol
05:00Deportivo Saprissa S.A.D. - Asociación Deportiva Carmelita
basketbol
05:00Denver Nuggets - Chicago Bulls
basketbol
05:00Weber State Wildcats - Idaho State Bengals
basketbol
05:00Gonzaga Bulldogs - Loyola Marymount Lions
basketbol
05:00Arizona - Oregon Ducks
basketbol
05:00Pacific - San Francisco Dons
basketbol
05:00Washington - Stanford Cardinal
tenis
05:00Aliaksandra Sasnovich - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
05:00Amanda Anisimova - Aryna Sabalenka
tenis
05:00Taylor Harry Fritz - Roger Federer
tenis
05:00Baena/Rublev - Mayer/Souza
diğer
05:15Charros de Jalisco - Venados de Mazatlán
basketbol
05:30Huracanes de Tampico - Santos
basketbol
05:30Lenadores de Durango - Laguneros de La Comarca
basketbol
05:30Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
tenis
05:30Kurumi Nara - Conny Perrin
tenis
05:30Ankita Raina - Sabina Sharipova
tenis
05:30Arantxa Rus - Barbara Haas
basketbol
06:00Agua Caliente Clippers - Stockton Kings
basketbol
06:00Cal State Fullerton Titans - UC Riverside Highlanders
basketbol
06:00UC Davis Aggies - California Santa Barbara Gauchos
basketbol
06:00Washington State Cougars - California
basketbol
06:00Cal State Northridge Matadors - Hawaii Warriors
basketbol
06:00Arizona State Sun Devils - Oregon State Beavers
basketbol
06:00Portland - San Diego Toreros
tenis
06:00Inglot/Skugor - Daniel/Millman
tenis
06:00Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
tenis
06:00Cirstea/Ostapenko - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
06:00Stosur/Zhang - Hsieh/Spears
tenis
06:00Cheong-Eui Kim - Agustin Velotti
tenis
06:00Yan Bai - Naoki Tajima
basketbol
18:00Dynamo MGTU - Arsenal TulaCanlı
basketbol
18:00Lokomotiv-Kuban TSOP - BC RyazanCanlı
basketbol
18:00Al-Hilal - Al-NasrCanlı
basketbol
16:45Mandaluyong El Tigre - Caloocan SupremosCanlı
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK TambovCanlı
basketbol
16:30MSAPE - MGU MoskovaCanlı
basketbol
19:00MBC Mykolaiv - Polytechnic Kharkiv
basketbol
19:00Colegio Los Leones U22 - Truenos de Talca U22
basketbol
19:30BC Zaporozhye - BC Dnipro
basketbol
19:30VEF Riga skola - Livanu
basketbol
19:45Sitra Club - ISSA Town
basketbol
20:00PBC CSKA Moskova - FC Bayern Munich
basketbol
20:00Torpan Pojat - HBA Myarskyu
basketbol
20:00KK Cibona - Skrljevo
basketbol
20:00KK Helios Domžale - Primorska Koper
basketbol
20:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
20:04Umea BSKT - Koping Stars
basketbol
20:30Tampereen Pyrinto II - Lokoko Bisons
basketbol
20:30Colo Colo U22 - Asoc Maipu U22
basketbol
20:30RSU - Valmiera Augstskola II
basketbol
21:00Hallmann Vienna - Vienna D.C. Timberwolves
basketbol
21:00WBC Raiffeisen Wels - Allianz Swans Gmunden
basketbol
21:00ECE Bulls Kapfenberg - Arkadia Traiskirchen Lions
basketbol
21:00Graz UBSC - Oberwart Gunners
basketbol
21:00ČEZ Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice
basketbol
21:00Astoria Bydgoszcz - Gornik Walbrzych
basketbol
21:00OKK Spars Sarajevo - ZKK Split
basketbol
21:04Borås Basket - Norrkoping Dolphins
basketbol
21:15Tilgher Ercolano U20 - Volla U20
basketbol
21:30BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Xion Dukes Klosterneuburg
basketbol
21:30Gravina U20 - Peppino Cocuzza 1947 U20
basketbol
22:00Olympiacos SFP Pireus - BC Khimki
basketbol
22:00SPM Shoeters Den Bosch - GasTerra Flames
basketbol
22:00Basketball Academie Limburg - Landstede Zwolle
basketbol
22:00Colegio Unidos U22 - Universidade Catolica U22
basketbol
22:05Maccabi Tel Aviv - FC Barcelona Bàsquet
basketbol
22:15Hottur - Fjölnir Reykjavik
basketbol
22:15BC Haukar - Tindastóll
basketbol
22:15Ungmennafélagið Skallagrímur - UMF Stjarnan
basketbol
22:15Тор Thorl - KR Reykjavik
basketbol
22:15Valur Reykjavik - UMFN Njardvik
basketbol
22:30Victoria Torino U20 - Gravellona U20
basketbol
22:30Napoli U20 - Virtus Sinuessa U20
basketbol
23:00CB Gran Canaria - Fenerbahçe
basketbol
23:00Washington Wizards - New York Knicks
basketbol
23:00Cava dei Tirreni U20 - Hippo Basket Salerno U20
basketbol
23:00Mugnano U20 - Virtus Piscinola Napoli U20
basketbol
23:20Compagnia U20 - Faenza U20
basketbol
23:30A.S. Monza U20 - Sportiva Sondrio U20
basketbol
23:3084 Cassina de Pecchi U20 - Lesmo U20
basketbol
23:30Manquehue U22 - Club Basket Cuba Chile U22
basketbol
00:00Vasco Da Gama - Vivo-Franca
basketbol
00:30Barreirense B - Academia Lumiar II
basketbol
01:00Luis matte Lerrain U22 - Leonardo Murialdo U22
basketbol
01:45Cearense - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
basketbol
02:30Deportivo Sayago - BC Defensor Sporting
basketbol
02:30Verdirrojo Montevideo - Urunday Universitario
basketbol
02:30Puente Alto U22 - Mun. San Fernando U22
basketbol
03:00Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
basketbol
03:00Greensboro Swarm - Raptors 905
basketbol
03:00Charlotte Hornets - Sacramento Kings
basketbol
03:00Quinnipiac Bobcats - Canisius Golden Griffins
basketbol
03:00Northeastern Huskies - Charleston
basketbol
03:00Monmouth - Fairfield Stags
basketbol
03:00Marshall Thundering Herd - Florida Atlantic
basketbol
03:00Troy Trojans - Georgia Southern Eagles
basketbol
03:00Delaware - James Madison Dukes
basketbol
03:00Old Dominion Monarchs - Louisiana Tech Bulldogs
basketbol
03:00Saint Peter's Peacocks - Manhattan Jaspers
basketbol
03:00Hofstra Pride - UNC Wilmington Seahawks
basketbol
03:00Siena - Niagara Purple Eagles
basketbol
03:00Cleveland State Vikings - Northern Kentucky Norse
basketbol
03:00Charlotte - Southern Miss Golden Eagles
basketbol
03:00Tennessee Tech Golden Eagles - Tennessee State
basketbol
03:00Drexel Dragons - Towson Tigers
basketbol
03:00East Tennessee State Buccaneers - Virginia Military Keydets
basketbol
03:00Youngstown State Penguins - Wright State Raiders
basketbol
03:00Viedma - Atenas de Carmen de Patagones
basketbol
03:30Club San Martín - Comunicaciones Mercedes
basketbol
03:30Quilmes - Penarol
basketbol
03:30Eastern Kentucky Colonels - Tennessee-Martin Skyhawks
basketbol
03:30Western Carolina Catamounts - UNC Greensboro Spartans
basketbol
03:30Middle Tennessee Blue Raiders - Texas-San Antonio Roadrunners
basketbol
03:30Samford - Citadel
basketbol
03:30Toronto Raptors - Phoenix Suns
basketbol
03:30La Union Colon - Ciclista Juninense
basketbol
03:30San Isidro - Union De Santa Fe
basketbol
03:35Morehead State Eagles - Southeast Missouri State Redhawks
basketbol
04:00Texas State Bobcats - Arkansas-Little Rock Trojans
basketbol
04:00Texas Arlington Mavericks - Arkansas State Red Wolves
basketbol
04:00Western Kentucky Hilltoppers - Florida International
basketbol
04:00South Alabama Jaguars - Georgia State Panthers
basketbol
04:00Milwaukee Panthers - UIC Flames
basketbol
04:00Wisconsin Green Bay Phoenix - IUPUI Jaguars
basketbol
04:00University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Mercer Bears
basketbol
04:00Nebraska - Michigan State Spartans
basketbol
04:00East Illinois - Murray State Racers
basketbol
04:00Western Illinois - Nebraska-Omaha Mavericks
basketbol
04:00Oral Roberts Golden Eagles - South Dakota Coyotes
basketbol
04:00UAB Blazers - UTEP Miners
basketbol
04:00Centro Espanol de Plottier - Del Progreso
basketbol
04:00Independiente SDE - Sportivo America
basketbol
04:00Salta Basket - Barrio Parque
basketbol
04:00La Union Formosa U23 - Obras Sanitarias U23
basketbol
04:00Olimpico U23 - Ferro Carril Oeste U23
basketbol
04:15Jacksonville State Oyuncocks - Belmont Bruins
basketbol
04:30SIU Edwardsville Cougars - Austin Peay Governors
basketbol
04:30Southern Utah Thunderbirds - Portland State
basketbol
04:30Northern Arizona Lumberjacks - Sacramento State Hornets
basketbol
05:00Denver Nuggets - Chicago Bulls
basketbol
05:00Weber State Wildcats - Idaho State Bengals
basketbol
05:00Gonzaga Bulldogs - Loyola Marymount Lions
basketbol
05:00Arizona - Oregon Ducks
basketbol
05:00Pacific - San Francisco Dons
basketbol
05:00Washington - Stanford Cardinal
basketbol
05:30Huracanes de Tampico - Santos
basketbol
05:30Lenadores de Durango - Laguneros de La Comarca
basketbol
05:30Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
basketbol
06:00Agua Caliente Clippers - Stockton Kings
basketbol
06:00Cal State Fullerton Titans - UC Riverside Highlanders
basketbol
06:00UC Davis Aggies - California Santa Barbara Gauchos
basketbol
06:00Washington State Cougars - California
basketbol
06:00Cal State Northridge Matadors - Hawaii Warriors
basketbol
06:00Arizona State Sun Devils - Oregon State Beavers
basketbol
06:00Portland - San Diego Toreros
futbol
18:00Real Balompédica Linense - MOL VidiCanlı
futbol
17:30Arminia Вielefeld - TSV 1860 MünchenCanlı
futbol
17:00Raja Casablanca - Moghreb TétouanCanlı
futbol
18:30Alanyaspor - Kasımpaşa SK
futbol
18:30FC Basel - Puskás Akadémia FC
futbol
19:00Suudi Arabistan - Katar
futbol
19:00Lübnan - Kuzey Kore
futbol
19:45MC Alger - CR Belouizdad
futbol
20:00Maccabi Tel Aviv F.C. - Hapoel Ironi Acre F.C.
futbol
20:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - Slovan Galanta
futbol
20:15TSV Schott Mainz - 1. FSV Mainz 05 U19
futbol
20:30Ümraniyespor - Fenerbahçe S.K.
futbol
21:00Sport Club Santa Cruz - FC Globo
futbol
21:00Black Africa - Tura Magic FC
futbol
21:00River Melilla CF - UD San Pedro
futbol
21:00UVB Vöcklamarkt - SV Avusturya Salzburg
futbol
21:30Real Sociedad - Real Betis
futbol
21:30Hapoel Tel Aviv F.C. - Ironi Sport Hadera F.C.
futbol
21:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:30FC Schalke 04 U19 - VfB Speldorf
futbol
22:00SC Victoria Hamburg - Hamburg Eimsbutteler BC
futbol
22:00Servette FC - HNK Rijeka
futbol
22:00Mineros - Academia Puerto Cabello
futbol
22:30RCD Espanyol - Villarreal CF
futbol
22:30FC Bourg-Péronnas - Stade Lavallois
futbol
22:30Cebelitarık United F.C. - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Cúcuta Deportivo - Alianza Petrolera
futbol
22:45St. Francis - Hartstown Huntstown
futbol
22:45Dublin University - Kilnamanagh
futbol
23:00Humble Lions F.C. - Waterhouse
futbol
23:00Llaneros - Metropolitanos FC
futbol
23:10Venezuela U20 - Kolombiya U20
futbol
23:30FC Barcelona - Levante UD
futbol
00:00Criciúma Esporte Clube - Figueirense Futebol Clube
futbol
00:00Estrella U19 - Union Viera U19
futbol
00:15Guarani SP U20 - Figueirense Futebol Clube U20
futbol
00:30Lala - Aragua
futbol
01:30Şili U20 - Bolivya U20
futbol
01:30Deportivo Táchira - Deportivo Lara
futbol
02:00FC Confianca SE - Salgueiro AC
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
futbol
02:00Associação Chapecoense de Futebol - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Ceará Sporting Club - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
02:30San Jose - Deportivo La Guaira
futbol
02:30Sao Paulo U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
futbol
03:00Club Independiente Santa Fe - Atletico Nacional
futbol
03:00Tivoli Gardens F.C. - FC Arnett Gardens
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Sportivo Estudiantes
futbol
05:00Deportivo Saprissa S.A.D. - Asociación Deportiva Carmelita
tenis
18:30Carlos Taberner - Kenny de Schepper
tenis
18:30Bianca Turati - Renata Zarazua
tenis
18:30Peter Bertran - Alejandro Gomez
tenis
18:30Facundo Mena - Pedro Sakamoto
tenis
18:30Sekou Bangoura - Matej Vocel
tenis
18:30Anna Bondar - Ann Li
tenis
18:30Louisa Chirico - Daniela Seguel
tenis
18:30Cindy Burger - Ulrikke Eikeri
tenis
19:00Khomentovskiy/Chepelev - Toledo Bague/Esteve Lobato
tenis
19:00Roberto Ortega-Olmedo - Yannick Maden
tenis
19:00Thiemo de Bakker - Pavel Kotov
tenis
19:00Louis Dussin - Anton Matusevich
tenis
19:00Kuzmanov/Mertens - Konecny/Machac
tenis
19:00Angele/Furness - Added/Olivetti
tenis
19:00Voljacques/Nouza - Denolly/Rinderknech
tenis
19:00Ellie Douglas - Jodie Anna Burrage
tenis
19:00Natalija Kostic - Alice Tubello
tenis
19:00Alice Robbe - Ana Sofia Sanchez
tenis
19:30Torebko/Heller - Karlovskiy/Khabibulin
tenis
20:00Dmitry Popko - Alejandro Tabilo
tenis
20:00Adrian Andreev - Alessandro Petrone
tenis
20:00Nicolas Mejia - Nick Chappell
tenis
20:00Ylena In-Albon - Lara Salden
tenis
20:00Irina Fetecau - Grace Min
tenis
20:00Marie Benoit - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
tenis
20:00Francoise Abanda - Jule Niemeier
tenis
20:30Kolar/Pavlasek - Begemann/Junaid
tenis
20:30Quinn Gleason - Nastja Kolar
tenis
20:30Vladica Babic - Rasheeda Mcadoo
tenis
20:30Sofia Shapatava - Alizé Lim
tenis
21:30Bradley/Kirchheimer - Gomez/Ore
tenis
21:30Nick Hardt - Pietro Rondoni
tenis
21:30Muller/Chang - Talaba/Hanatani
tenis
21:30Baptiste/Bektaş - Danilina/Neel
tenis
21:30Mcnally/Chirico - Zarazua/Marchetti
tenis
21:30Bondar/Eikeri - Lee/Hsieh
tenis
22:00Kelia Le Bihan - Haruna Arakawa
tenis
22:30Nicolas Alvarez - Luis Patino
tenis
23:00Babic/Van Der Hoek - Kostic/Cako
tenis
23:00Sekulic/Talcott - Scholsen/Appleton
tenis
23:30Lama/Tabilo - Ambrozy/Ignat
tenis
00:30Verena Meliss - Urszula Radwańska
tenis
00:30Arakawa/Hontama - Lim/Pigossi
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Nikoloz Basilashvili
tenis
03:00Tomas Berdych - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
03:00Ashleigh Barty - Maria Sakkari
tenis
03:00Aoyama/Morozova - Christian/Muhammad
tenis
03:00Wang/Kichenok - Melichar/Peschke
tenis
03:00Hradecka/Makarova - Bara/Niculescu
tenis
03:00Krejcikova/Siniakova - Adamczak/Moore
tenis
03:00Krawietz/Mektic - Dodig/Roger-Vasselin
tenis
03:00Bopanna/Yang - Groenefeld/Farah
tenis
03:00Kontinen/Peers - Skupski/Skupski
tenis
04:30Frances Tiafoe - Andreas Seppi
tenis
04:30Mannarino/Mies - Bryan/Bryan
tenis
04:30Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
tenis
04:30Maheu/Herbert - Zelenay/Molchanov
tenis
04:30Chan/Chan - Wang/Jiang
tenis
04:30Marach/Pavic - González/Jarry
tenis
05:00Aliaksandra Sasnovich - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
05:00Amanda Anisimova - Aryna Sabalenka
tenis
05:00Taylor Harry Fritz - Roger Federer
tenis
05:00Baena/Rublev - Mayer/Souza
tenis
05:30Kurumi Nara - Conny Perrin
tenis
05:30Ankita Raina - Sabina Sharipova
tenis
05:30Arantxa Rus - Barbara Haas
tenis
06:00Inglot/Skugor - Daniel/Millman
tenis
06:00Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
tenis
06:00Cirstea/Ostapenko - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
06:00Stosur/Zhang - Hsieh/Spears
tenis
06:00Cheong-Eui Kim - Agustin Velotti
tenis
06:00Yan Bai - Naoki Tajima

Haberler